miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016
powalos dzięki za uwagi pod moimi zdjęciami. Co do drugiego zdjęcia, to wiem że nieostrość może trochę przytłaczać ale tak sobie lubię rozmyć :mrgreen: pozdrawiam

Kolory jesieni to z pewnością długie wieczory

 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Czantoria 16.11
Dwa światy (zejście)

1
IMGP1113 by Tomasz C, on Flickr

2
IMGP1259 by Tomasz C, on Flickr
 
miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016


 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
dybon napisał/a:
(zejście)

taki termin słyszałem przedwczoraj na OIOM-ie ;-)
Dwójeczka ekstra. :-B
miodek73,
piękna ta modrzewiowa szyszeczka :-B
 
miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016
rychudzięki, pozdrawiam :-B

[ Dodano: 2017-11-19, 10:23 ]
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
miodek73, bardzo podobaję mi się kolorki na Twoich zdjęciach. Takie słoneczno jesienne. Każdy by chciał aby taka była jesień, ale jak jest to sami wiemy. "Babiego (Indiańskiego) lata" w tym roku, w Wielkopolsce było niewiele. Pzdr.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
 
miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016
powalos Jesień piękna nie była, ale że mam blisko do lasa i na pole (do ogrodu) :evilsmile: , to starałem się łapać chwile ze słońcem. Czego ubocznym skutkiem są grzybki do bigosu i na Wigilię. Dzisiaj przyszła zimka ze śniegiem i brejką, więc żeby trochę odczarować wrzucę jeszcze kilka jesiennych zdjęć. Pozdrawiam :-B undefined
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
miodek73 - twoje zdjęcia są - miodne :-D . Z tej serii szczególnie środkowe mi się podoba.
Za chwilę przeniesiemy się do wątku zimowego wątku :cry:
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Jesień w dość zaawansowanym stadium. Okolice Ostródy.

IMGP3741 by Tomasz Misztal, on Flickr
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
z ostatniego, słonecznego weekendu. Czy to jeszcze wróci? :(





 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Bardzo "późnojesienne" kolory
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zamieszczane tu zdjęcia dowodzą, że późna jesień także potrafi być kolorowa. :-)



 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Marek napisał/a:
Zamieszczane tu zdjęcia dowodzą, że późna jesień także potrafi być kolorowa. :-)


według mnie, to byłaby najlepsza pod względem... "walorów estetycznych" pora roku. Tylko ta wszechogarniająca pogodowa melancholia, zwłaszcza w październiku i listopadzie. A na dodatek... Krótkie dni. Ale, ale. Pokazuje to tylko, że trzeba nauczyć się cieszyć bardzo krótkimi chwilami (w tym tymi z jesiennym Słońcem) ;-)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Nie ma to jak kolory jesieni na kliszy ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Bardzo lubię tu zaglądać, bo naprawdę piękne zdjęcia.

allthatshewants napisał/a:
Pokazuje to tylko, że trzeba nauczyć się cieszyć bardzo krótkimi chwilami (w tym tymi z jesiennym Słońcem)


Zgadzam się. Często tak robię, zostawiam sprzątanie, pranie, gotowanie, biorę psa i idę w plener, reszta nie zając, nie ucieknie, a słoneczko tak :)
 
miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016
jakaranda dzięki
Marek na drugim bardzo ładnie światło zagrało.

Z mojej strony trochę taki offtopic bo nie dotyczy "naszej" polskiej tegorocznej jesieni. Mianowicie onegdaj przebywałem przez jakiś czas w Norwegii i tam to jesienne dni mogły być znacznie bardziej nostalgiczne niż nasze :-?



 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
miodek73 napisał/a:
Mianowicie onegdaj przebywałem przez jakiś czas w Norwegii i tam to jesienne dni mogły być znacznie bardziej nostalgiczne niż nasze :-?


i tak każdego dnia (a właściwie nocą polarną)?!?! Bóg chyba nienawidzi Norwegów :-D ale z drugiej strony, wynagrodził im to dając im hektolitry złóż roponośnych i gazu :-P

P.S. miodek73, ujmujące trzecie zdjęcie.
 
kishon  Dołączył: 18 Paź 2014
Ja w tym roku jesień przespałem, ale z archiwum ostatnio wygrzebałem takie cóś:

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A w Oslo dzisiaj śnieg.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach