ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Lampa do K10D - broń na dzieci!
Hmm... pamięta mnie tu ktoś jeszcze? :mrgreen:

Czasu mało na hobby, strasznie się zapuściłem ze zdjęciami :shock: poza tym się rozmnożyliśmy, budujemy dom... resztę dopowiedzcie sobie sami...

Do rzeczy: potrzeba mi lampy na K10D (używa ktoś jeszcze takie antyki? 8-) ), chwilowo do przynajmniej wyrównania sobie szans w starciu z dziecięciem, bo jest z tych raczej ruchliwych...

Zacząłem czytać o współczesnych lampach i nie mam zielonego pojęcia ile z tej nowoczesnej magii będę mógł wykorzystać w K10D? W odległych planach zmiana puszki, ale ... te plany snuję tak może od 2011 roku.

Poratujcie! Widziałem temat o yongnuo, ciekawa opcja i do tego ta cena. Brać? Brałbym do tego jakiś średni zoom typu S17-50/2.8, bo jednak mój A50/1.7 trafia (ekhm... JA trafiam nim) tak może jedno na 10 :mrgreen: . Do T70-200/2.8 mam za małe mieszkanie, podobnie do T90/2.8. Z S10-20/4-5.6 to jednak koślawce wychodzą z takiego bliska...

Ratunku!
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Z Kadyszką bezproblemowo śmigają mi twory ze stajni Yongnuo. Wcześniej 4xx, ale po paru latach przestała działać, więc uzupełniłem braki YN-560 II. Kilka modeli masz opisanych na forum.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Warto dopłacić 40PLN do YN660?

[ Dodano: 2017-12-04, 18:34 ]
Zakładam, że warto. Zamówiona. I dorzuciłem jeszcze S17-50/2.8 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach