majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Nie byłem :-( . Przeziębienie przedłużyło się.
Widziałem zdjęcia na twarzoksiędze, warto było być z aparatem.
Może za rok.

[ Dodano: 2017-06-07, 23:16 ]
Zabytkowe samochody w sobotę na Wałach Chrobrego i IV edycja Zlotu Pojazdów Militarnych Czerwone Lotnisko na lotnisku w Kluczewie w piatek - niedzielę.
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Sedina Horse Show w Szczecinie 1 i 2 lipca.
Mam akredytację fotograficzną. Wezmę Pentaxa KP i udostępnię go do pomacania.
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Nosiłem się z zamiarem, ale aura nieciekawa się zanosi :-(
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Codziennie zaklinam (sprawdzam) prognozę pogody.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A ja na Kaszubach... Powodzenia Panowie.
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
105. Plener Migawki "Czas na detal" 19 listopada, niedziela.
Typowy spęd fotografów amatorów. Przestrzeń mała, więc będzie deptanie po piętach, co nie wszystkim odpowiada.
Może przy okazji mini zlot Pentaxa?
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
majtek, dzisiaj to już jest 20 ty, trochę spóźnione info. A szkoda, bo trochę mało ostatnio radia słucham :oops:
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Sorry, pomyłka.
Cytat
Spotykamy się w ostatnią niedzielę miesiąca, 26 listopada przed Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie o godzinie 11.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Ok. to brzmi lepiej. Może w końcu na jakąś migawkę się załapię :-B
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Trochę nie na temat.
W Szczecinie w stacjonarnym sklepie Cyfrowe.pl w gablotce stoją K-1 z gripem i bez, KP i K70. Można pomacać, założyć własny obiektyw, włożyć własną kartę i zrobić 1-2 zdjęcia.
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Cześć,
Od jutra będę gościnnie w Szczecinie na 4 dni. Planuję coś wieczorami pozwiedzać i trochę popstrykać. Co polecicie?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Co preferujesz?
Ja polecam secesję ulic Jagiellońskiej, Piastów, Kościoły a jeśli lubisz wodę to nabrzeża Odry nie tylko koło Urzędu Wojewódzkiego.
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
W sumie nie wiem co preferuję. Chcę trochę połazić pozwiedzać. Nie znam miasta więc pytam o propozycje. Secesji jeszcze nikt nie proponował. Muszę sprawdzić gdzie to i się wybrać.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Secesja wieczorem jest interesująca. W Szczecinie tzw. rynku nie ma. Ale chodząc ulicami: Krzywoustego (i okoliczne uliczki) , Jagiellońską (od Boh.W-wy aż do placu lotników (i okoliczne uliczki), al. Piastów, Pl.Grunwaldzki - jest gdzie się włóczyć , powodzenia.
Na odcinku pl.Grunwaldzki - Urząd Miejski jest parę kamienic ładnie oświetlonych (tylko dobrać odpowiednią porę).
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Mam całkiem niedaleko. Kilkanaście minut spacerkiem od hotelu. Jutro się tam przejdę. Dzięki.
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Już myślałem, że w tym roku nie będzie.
Myliłem się :-D

"Orły nad Driel" w Gryfinie 22 września 2018
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Zapraszamy na 117. Plener Migawki
Cytat
[20.01.2019] Zapraszamy na 117. Plener Migawki

Tym razem pójdziemy fotografować miejsce, w którym ekspozycja opowiada o najnowszej, niełatwej historii Szczecina. Miasta niepokornego, które nie raz powstało przeciwko komunistycznej dyktaturze czasów PRL-u. Centrum Dialogu Przełomy pod placem Solidarności w Szczecinie to Muzeum, które warto zobaczyć. A dzięki uprzejmości Agnieszki Kuchcińskiej-Kurcz z Centrum, tym 117. Plenerem Migawki włączymy się w obchody 3. rocznicy powstania tej placówki. Rozmawiamy tym, jak będzie w przyszłą sobotę 26 stycznia, o godzinie 10, gdy spotkamy się przed Centrum Dialogu Przełomy - na pewno warto mieć ze sobą statywy. Oraz przystanąć, by obejrzeć wystawę Jerzego Undro, byłego fotoreportera PAP, którego zdjęcia są właśnie prezentowane w Centrum.


[ Dodano: 2019-03-19, 15:08 ]
Cytat
[17.03.2019] Zapraszamy na 119. Plener Migawki

Tym razem zapraszamy na stadion przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie - w sobotę 23 marca na tym obiekcie o kolejne ligowe punkty w Ekstraklasie Kobiet walczyć będą piłkarki Olimpii Szczecin. To będzie 18. kolejka rozgrywek, trudny rywal, bo walcząca o medale drużyna KKS Czarnych Sosonowiec.

Czyli oczywiście spróbujemy swoich sił w fotografii sportowej. Bardzo przydadzą się teleobiektywy - i sporo dobrego nastroju. Naturalnie trudno przewidzieć pogodę, ale nawet jeżeli będzie padało, będzie szansa, żeby zrobić naprawdę udane kadry.

Plener tradycyjnie otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od sprzętu i umiejętności - ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia na maila (do czwartku 21 marca do godziny 12) i zabierzcie ze sobą kamizelki odblaskowe:

migawka@radioszczecin.pl

I spotykamy się w sobotę 23 marca o godzinie 10.40 przed stadionem przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie.


http://radioszczecin.pl/1...alnosci-migawki
 

majtek  Dołączył: 16 Cze 2011
Cytat
[17.03.2019] Zapraszamy na 119. Plener Migawki

Tym razem zapraszamy na stadion przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie - w sobotę 23 marca na tym obiekcie o kolejne ligowe punkty w Ekstraklasie Kobiet walczyć będą piłkarki Olimpii Szczecin. To będzie 18. kolejka rozgrywek, trudny rywal, bo walcząca o medale drużyna KKS Czarnych Sosonowiec.

Czyli oczywiście spróbujemy swoich sił w fotografii sportowej. Bardzo przydadzą się teleobiektywy - i sporo dobrego nastroju. Naturalnie trudno przewidzieć pogodę, ale nawet jeżeli będzie padało, będzie szansa, żeby zrobić naprawdę udane kadry.

Plener tradycyjnie otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od sprzętu i umiejętności - ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia na maila (do czwartku 21 marca do godziny 12) i zabierzcie ze sobą kamizelki odblaskowe:

migawka@radioszczecin.pl

I spotykamy się w sobotę 23 marca o godzinie 10.40 przed stadionem przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie.


http://radioszczecin.pl/1...alnosci-migawki

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach