majtek  Dołączył: 16.06.2011
Nie byłem :-( . Przeziębienie przedłużyło się.
Widziałem zdjęcia na twarzoksiędze, warto było być z aparatem.
Może za rok.

[ Dodano: 2017-06-07, 23:16 ]
Zabytkowe samochody w sobotę na Wałach Chrobrego i IV edycja Zlotu Pojazdów Militarnych Czerwone Lotnisko na lotnisku w Kluczewie w piatek - niedzielę.

Sedina Horse Show w Szczecinie 1 i 2 lipca.
Mam akredytację fotograficzną. Wezmę Pentaxa KP i udostępnię go do pomacania.

arekzg  Dołączył: 30.09.2015
Nosiłem się z zamiarem, ale aura nieciekawa się zanosi :-(

Codziennie zaklinam (sprawdzam) prognozę pogody.

SeizeThePicture  Dołączył: 07.11.2009
A ja na Kaszubach... Powodzenia Panowie.

arekzg  Dołączył: 30.09.2015

105. Plener Migawki "Czas na detal" 19 listopada, niedziela.
Typowy spęd fotografów amatorów. Przestrzeń mała, więc będzie deptanie po piętach, co nie wszystkim odpowiada.
Może przy okazji mini zlot Pentaxa?

DiMarco  Dołączył: 24.01.2012
majtek, dzisiaj to już jest 20 ty, trochę spóźnione info. A szkoda, bo trochę mało ostatnio radia słucham :oops:

Sorry, pomyłka.
Cytat
Spotykamy się w ostatnią niedzielę miesiąca, 26 listopada przed Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie o godzinie 11.

DiMarco  Dołączył: 24.01.2012
Ok. to brzmi lepiej. Może w końcu na jakąś migawkę się załapię :-B

Trochę nie na temat.
W Szczecinie w stacjonarnym sklepie Cyfrowe.pl w gablotce stoją K-1 z gripem i bez, KP i K70. Można pomacać, założyć własny obiektyw, włożyć własną kartę i zrobić 1-2 zdjęcia.

rafb  Dołączył: 01.06.2015
Cześć,
Od jutra będę gościnnie w Szczecinie na 4 dni. Planuję coś wieczorami pozwiedzać i trochę popstrykać. Co polecicie?

AChmiel  Dołączył: 14.11.2009
Co preferujesz?
Ja polecam secesję ulic Jagiellońskiej, Piastów, Kościoły a jeśli lubisz wodę to nabrzeża Odry nie tylko koło Urzędu Wojewódzkiego.

W sumie nie wiem co preferuję. Chcę trochę połazić pozwiedzać. Nie znam miasta więc pytam o propozycje. Secesji jeszcze nikt nie proponował. Muszę sprawdzić gdzie to i się wybrać.

AChmiel  Dołączył: 14.11.2009
Secesja wieczorem jest interesująca. W Szczecinie tzw. rynku nie ma. Ale chodząc ulicami: Krzywoustego (i okoliczne uliczki) , Jagiellońską (od Boh.W-wy aż do placu lotników (i okoliczne uliczki), al. Piastów, Pl.Grunwaldzki - jest gdzie się włóczyć , powodzenia.
Na odcinku pl.Grunwaldzki - Urząd Miejski jest parę kamienic ładnie oświetlonych (tylko dobrać odpowiednią porę).

Mam całkiem niedaleko. Kilkanaście minut spacerkiem od hotelu. Jutro się tam przejdę. Dzięki.

Skocz do: