szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na allegro znalazłem taki, którego cena sprawiła, że przestało mi przeszkadzać, że to Casio. W ogóle to ciekawe, kalkulatory Casio w Polsce (allegro i jeszcze kilka sklepów, również stacjonarnych) są tańsze niż za granicą (ebay, amazon).
EDIT:
Dziś za granicą jest chyba taniej albo tak samo jak u nas - pewnie wyprzedaże.
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
bbartlomiej napisał/a:
Texas Instruments Ti 89 Titanium i jestem bardzo zadowolony

I prawidłowo, bo to świetny sprzęt jest! ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
komtur napisał/a:
Texas Instruments Ti 89 Titanium

Poczytałem sobie opis. Konkluzja jest taka, że to tak dobry stuff, że aż zabroniony w pewnych kręgach.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
szpajchel, twoje wymagania spełni chyba każdy kalkulator naukowy, począwszy od TOOR, po Vector, Citizen, Texas i Casio :)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
szpajchel, biorąc pod uwagę twoje wymagania, to faktycznie - jest w czym wybierać.
Ja idąc na studia dostałem Casio fx-570ES i nadal mi służy. Nawet jednej baterii nie zajechałem o-)

Mam też gdzieś w szufladzie chyba TI-84 Silver.. Miałem parcie na TI ale mi przeszło jak się okazało, że jednak taki geek ze mnie nie jest. No i leży w szufladzie a jak coś chcę policzyć to wyciągam Casio o-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chciałem kupić sobie jeden z modeli Sharpa, ale powiedzmy, że Sharp tego nie chciał. Skończyło się więc na Casio Fx-220 Plus.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
szpajchel, kolor ci nie przeszkadza? :) :-B FX-350plus nie był tańszy?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kapar napisał/a:
szpajchel, kolor ci nie przeszkadza?

Kilka lat temu było tak: tuż po prezentacji (chyba jakieś seminarium) - Dziwny kolor tła; chciałby pan mieć samochód w takim kolorze? - Ależ ja mam samochód w takim kolorze...
Nie, nie przeszkadza mi, za stary jestem, żeby się przejmować. Fakt, są modele, których bym raczej nie kupił:




Kapar napisał/a:
FX-350plus nie był tańszy?

Nie, mój był tańszy. Poza tym chciałem dwuliniowy wyświetlacz, bez takich ułamkowych udogodnień.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
szpajchel, zatem miłego liczenia i poprawnych wyników :) :-B
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zmiany, zmiany. Sharp, który mi się zawieruszył oczywiście odnalazł się wkrótce po zakupie Casio. Ale nie to jest najważniejsze. Otóż wczoraj wrócił do mnie na wymianę baterii Casio fx-991d, kupiony prawdopodobnie w 1992. Wykorzystałem odwiedziny obecnej użytkowniczki. Reakcja żony na moje zachowanie była prawidłowa: Daj jej jeden z tych, które masz albo kup jej nowy. Wiadomo, która opcja wygrała :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach