plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Powrót z Rusinowej Polany.


 
proBoguslaw  Dołączył: 16 Gru 2016
Ja zawsze jak zaplanuje jakiś wyjazd zimowy w góry, żeby przywieźć trochę fajnych zdjęć to musi mi zawsze coś wyskoczyć. Najbardziej jednak z własnego doświadczenia polecam Bieszczady jesienią. Zdjęcia wychodzą naprawdę imponująco, a same góry są bardzo przyjazne jeżeli chodzi o wędrówki.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Na dole mroźne lodowisko, potem resztki słońca, na koniec chmury i koniec widoków, ale warto było.









 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Robert, pięknie :-B
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Wreszcie piękna zima :)
 
nimmid  Dołączył: 25 Cze 2006
@Robert - czwarta fota super!
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Robert, cudownie zatrzymałeś zimę na zdjęciach. Świetne osoplone schody, zacna "4".
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Robert, gdzie to? :-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Dzięki za miłe słowa, w ten paskudny poniedziałek podnoszą na duchu :)

Macioh, Mała Fatra. Jeszcze jedno z dołu.

 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robert, czwarte z serii rewelacyjne! :-B
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Robert napisał/a:
Mała Fatra

Będę musiał się tam wreszcie ruszyć, bo wszyscy zachwalają :-) No i stosunkowo blisko.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Właśnie knułem, czy jechać w Małą Fatrę, czy jednak gdzieś indziej. I zajrzałem do tego wątku. To musi być znak! :)
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Kilka pstryków z przedsylwestrowego wejścia na Turbacz od strony Rabki. Liczyłem na warunki, jakie mieliście w trakcie Dadówki a tu wielkie rozczarowanie - ciepło, śnieg dopiero powyżej schroniska na Maciejowej, widoczność taka sobie...


Chwila przejaśnienia i widok ze szlaku Stare Wierchy - Turbacz w kierunku południowym. To już chyba Tatry po słowackiej stronie?


Widok sprzed schroniska na Turbaczu.




W drodze z Trubacza do Koliby.

Pomijając masakrycznie oblodzone szlaki (cały dzień w raczkach), to szło się całkiem przyjemnie :-)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Dziwna ta zima...
Choć i w Beskidzie Małym ją się znajdzie:

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
badworm - podobają mi się te zamglone góry ale bez tego pierwszego planu. Ostatnie z serii powiesiłabym na ścianie.
potraff - drugie rewelacja. To się nazywa znaleźć się o właściwej porze we właściwym miejscu.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Poniedziałkowa Zima.


 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Jakaranda, ostatnio próbuje tak dojechać w góry, aby właśnie albo gdzieś wschód złapać, albo zachód. Albo inaczej, próbuje, bo z tym wyjazdem w góry to różnie jest...ale dzięki.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
rychu - drugie super
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jakaranda, nie mogło być inaczej, z kompakta zawsze wychodzą super foty :-D
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Jak Babia, to zestaw pytań standardowych. Bardzo wiało i co stało się z Tatrami?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach