Głosujemy na 5 najlepszych fotografii
01
2% Complete
3 (2%)
02
4% Complete
6 (4%)
03
1% Complete
2 (1%)
04
2% Complete
3 (2%)
05
0% Complete
1 (0%)
06
0% Complete
0 (0%)
07
0% Complete
1 (0%)
08
0% Complete
0 (0%)
09
0% Complete
0 (0%)
10
7% Complete
10 (7%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
0% Complete
1 (0%)
13
0% Complete
0 (0%)
14
0% Complete
0 (0%)
15
0% Complete
0 (0%)
16
0% Complete
0 (0%)
17
7% Complete
10 (7%)
18
3% Complete
5 (3%)
19
2% Complete
3 (2%)
20
3% Complete
4 (3%)
21
2% Complete
3 (2%)
22
0% Complete
0 (0%)
23
3% Complete
4 (3%)
24
10% Complete
13 (10%)
25
3% Complete
5 (3%)
26
0% Complete
0 (0%)
27
1% Complete
2 (1%)
28
0% Complete
1 (0%)
29
1% Complete
2 (1%)
30
3% Complete
5 (3%)
31
0% Complete
1 (0%)
32
0% Complete
0 (0%)
33
4% Complete
6 (4%)
34
0% Complete
1 (0%)
35
1% Complete
2 (1%)
36
0% Complete
1 (0%)
37
1% Complete
2 (1%)
38
0% Complete
1 (0%)
39
0% Complete
0 (0%)
40
0% Complete
1 (0%)
41
0% Complete
0 (0%)
42
0% Complete
0 (0%)
43
0% Complete
0 (0%)
44
0% Complete
0 (0%)
45
7% Complete
9 (7%)
46
0% Complete
1 (0%)
47
3% Complete
4 (3%)
48
2% Complete
3 (2%)
49
3% Complete
4 (3%)
50
4% Complete
6 (4%)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
ZbyszekB, o jakich wnioskach mówisz? I jak to się ma do frekwencji?
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
rychu napisał/a:
ZbyszekB, o jakich wnioskach mówisz? I jak to się ma do frekwencji?
O wnioskach nie ma co mówić nie zostały wyciągnięte i nic się nie zmieniło więc frekwencja też. Ja miałem swoje propozycje zmian ale nic nie zostało wprowadzone. Więcej możesz poczytać TUTAJ.

Wniosek to ja mogę teraz wyciągnąć: tą edycję jeszcze obserwowałem i czasem zagłosowałem ale jak się nic nie zmieni to już nawet tego nie będę robił.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
ZbyszekB, rzuciłem okiem na dyskusję w podanym linku. Właściwie dotyczyła wyłącznie tematów konkursowych. Twoje spostrzeżenia są trafne, ale czy do zrealizowania przy takim poziomie, jak zauważyłeś czysto amatorskim. Podobała mi się propozycja KubaNowak Szkoda, że nie można linkować konkursów na nagłówku strony, skoro można np. Jeden aparat. :-/ Galeria. To chyba bolączka tego Forum. Cieszyłem się jak dziecko jak moje zdjęcie znalazło się na podle lub chociaż w okolicach. I co z tego, jak po ostatnim poście komentarza znika w czeluściach archiwum. To chyba najlepszy sposób motywacji. Ale galeria to temat chyba podobny do giełdy. Mamy zdjęcie roku i co dalej? Gdzie ono? Czyje ono? Trzeba wygrzebać w konwersacjach.
Co do ograniczenia czasowego to też trochę racji i po stronie motywacji do wyjścia z aparatem, albo pomyślenia, zaplanowania, ale też po stronie zasobów fotoamatora - gdzieś, kiedyś coś fajnego ustrzeliłem, ale kurcze to było 1,5 roku, 3 lata. Poleży na dysku w najlepszym wypadku jakieś 10x15 zawiśnie nad stołem w jadalni. Tyle ode mnie na ten temat. Oczywiście obecna formuła nie przekreśla mojego udziału w miarę możliwości. Zawsze z chęcią oglądam i głosuję.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
rychu, ja miałem i mam swoje zdanie, zdanie subiektywne. Nikt nie musi się z nim zgadzać ale tamten wątek to była dyskusja. Jak ktoś uważał że nie mam racji mógł przedstawić swoje propozycje.

Jednak niezależnie od tego co zostało w tamtym wątku napisane, nie zostało nic zmienione i to tyle na temat.
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Ooooooooooooo...umknął mi temat......
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
To co, Oczka już nie będzie :?:
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Gratulacje dla zwycięskiego zdjęcia i całego podium!

A trywializując dość mocno to...
sądząc po wynikach w ubiegłorocznym oczku trzeba było zgłaszać zdjęcia czarno-białe, mgliste - a gdyby nie barany to wygrałyby zdjęcia ulic. Mgła za oknem jest, ulice czy drogi też, czas się przygotować do nowej edycji!
(napisał głosujący - chociaż nie wysyłający zdjęć dotychczas w tej zabawie)
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Kuba Nowak, będzie - do jutra postaram się wrzucić wątek.
Mam także w planie zabawę w archeologa forumowego i zrobienie galerii najlepszych zdjęć z poprzednich edycji.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
pinkman - :-B
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
pinkman, gdzie je powiesisz?
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
W dedykowanym temacie, no i oczywiście poproszę admina o stałe podwieszenie.
Właśnie się zastanawiam nad zmianami - proponuję żeby dać sobie jeszcze tydzień na przemyślenia.
Z nowości zeszłorocznych przypominam, że była zmiana z 3 głosów na 5; termin wykonania zdjęć został rozciągnięty do 1 roku.
Może jakaś zmiana tematów jeszcze? Albo coś innego?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
pinkman, propozycja przyjęta. , masz tydzień :mrgreen:
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
No fajnie, ale wymyślcie coś nowego :-P
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Zrób tabelkę z wynikami, punktuj miejsca (np. 1 miejsce - 10 pkt, 2 - 8 pkt etc.), będzie ranking roczny uczestników, może to zwiększy chęć rywalizacji ;-)
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Pomysł ciekawy - ale nie mam niestety aż tyle wolnego czasu - życie staje się coraz cięższe :-/ .
Chyba, że znajdzie się odważny, który się tego podejmie :evilsmile: .
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
A może coś takiego że zdjęcia można wrzucać na bieżąco przez np. miesiąc, zawsze to jakaś forma motywacji i przypomniienia dla innych? Wiem że technicznie pewnie cięzko bo trzeba żeby ktoś cały czas sprawdzał skrzynkę i uzupełniał ale może gdyby kilka osób miało kluczyk do skrzynki?
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
gezeb, doprecyzuj proszę bo nie bardzo rozumiem :shock:
 

aparat  Dołączył: 25 Paź 2013
Tak się zastanawiam, że od paru dobrych lat tematy u nas się powtarzają. Może dla obudzenia, wprowadzić zmianę tematów. Będzie trudniej, ale sprowokuje do dyskusji i aktywnego głosowania.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
pinkman po prostu temat konkursowy uzupełniany na bieżąco, bez czekania na publikację do końcowego terminu zgłaszania prac. Do przemyślenia czy zamknięty dla wszelkich dyskusji czy OT, czy puszczony normalnie samopas jak inne tematy na forum, z końcowym zebraniem wszystkich prac i głosowaniem.
 
kishon  Dołączył: 18 Paź 2014
Na wstępie chciałbym pogratulować zwycięzcom! Dobre zdjęcia, które zasłużyły na uznanie.
Co do konkursu, to brałem w nim udział po raz pierwszy w tej edycji. Podoba mi się różnorodność tematów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak wszyscy zauważam problem małej frekwencji. Osobiście po porozumieniu się z Pinkman'em, starałem się trochę rozruszać towarzytwo publikując informacje o oczku w profilu forum na facebook'u. Niemniej rowniż tam oddzew był mizerny. Brak dalszych udostępnień, a więc mały zasięg oddziaływania. Dziwię się, że taki fajny konkurs, cieszy się dość małym zainteresowaniem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach