Sirhan  Dołączył: 06 Mar 2008
złącze do gripa - pytanko
Nudzi mi się i wymyśliłem, że zrobię sobie własny grip do K10D :) w związku z czym szukam opisu złącza, tzn. które piny za co odpowiadają itd. Sam na szybko doszedłem które trzeba zewrzec dla ostrzenia, DOF prev. i +/-, ale może nie ma sensu wyważac otwartych drzwi i ktoś już to rozpracował... w związku z czym pytanie - ma ktoś może taki schemacik?
Z google nie potrafię skorzystac, ponieważ nie wiem jak po angielsku sformuowac pytanie :/
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Aż dziw że na tak przyjaznym forum nikt Ci nie pomógł do tej pory.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Może odpowiedzi zostały skasowane :->
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Teraz to można rozebrać taką kadyszkę, zobaczyć co gdzie jest podłączone i pomierzyć :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A nie lepiej kupić grup, nawet chiński i dorobić sobie resztę do wydłubanej elektroniki?

[ Dodano: 2018-01-31, 18:58 ]
Btw. 2008r to było już dawno po tym jak przetarłem szlak do Chin po tani zamiennik gripa do k10d (Travor) ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A nie. Przepraszam
Travora miałem dopiero w lipcu 2008, czyli pod koniec maja mogłem to dopiero zamawiać (albo nawet nie).
Tak więc rozumiem rozterki autora, bo nie było wtedy jeszcze dostępu do ta jego gripa z pełną funkcjonalnościa przycisków i rolek.

Tu test http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=13956
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Wuzet, nie mogłeś poczekać do 21 maja? Byłaby okrągła 10 rocznica... A tak całą frajdę diabli wzięli...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach