powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wierzyć nie wierzyc ?
Kiedyś sporo na ten temat czytałem. Teraz kojarzy mi się to z Klubem Bilderberga.
http://strefatajemnic.one...minister/rl7rgv
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Ja mam swój system wartości, religię, wyznanie i wiary nie zmieniam. A wypowiedziałam się, bo mam znajomego psiarza, z którym czasem się spotykamy na spacer z psami i on w tym siedzi i oczywiście zaczął mnie "ewangelizować" z marnym skutkiem, ostatecznie doszliśmy do wniosku, że najważniejsze, jest to, że szanujemy siebie na wzajem, mimo różnic w poglądach.
I co ciekawe kilka razy mnie ostrzegał, że ma się coś wydarzyć ale nic z tego się nie sprawdziło.
Moim zdaniem, jeśli ktoś wierzy w horoskopy, to mu się to sprawdza, jeśli ktoś wierzy, że iluminaci rządzą światem, to mu się to też sprawdza itd.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Podczas końca świata jadłem dobre lody w Starym Sączu.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Michu kiedyś na PPD udowadniał, że wartości liczbowe rządzą Światem. Niestety Jurgen zasnął w trakcie i nie dowiedzieliśmy się czy z tym 69 to prawda...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś zasypia przy 69.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Każda, najbardziej nawet szalona teoria, jest oparta na jakichś przesłankach.
Co sobie my, albo ktoś, w oparciu o te przesłanki wygeneruje, to już jego sprawa.
Czasami powstają w ten sposób genialne i prawdziwe odkrycia, a czasami są to totalne odloty.
Życie to zweryfikuje..
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Cytat
Jurgen zasnął
chrapał?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Enzo napisał/a:
Michu kiedyś na PPD udowadniał, że wartości liczbowe rządzą Światem. Niestety Jurgen zasnął w trakcie i nie dowiedzieliśmy się czy z tym 69 to prawda...
Liczyłem layery.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Coś fajnego mi się przypomniało:

Pamiętacie?
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
szpajchel, :-B Świetny komiks, historia stworzenia ludzi ciekawie opowiedziana.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Poznawanie nowych teorii spiskowych to straszny złodziej czasu, zasadniczo więc można polecić znudzonym... W dobie globalnej wioski i internetu sezon ogórkowy zaczyna się co kilka godzin. Dwie rzeczy się powtarzają: tęsknota za nieznanym i skłonność do zrzucania winy na innych.
Aha, mam taką pracę, że spotykam kosmitów. Marzyłem o tym, gdy byłem dzieckiem (tak to jest, gdy się nie czyta Dzieci z Bullerbyn, a pożera fantastykę). I teraz mnie pokarało, że mam ich co roku.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
szpajchel napisał/a:
Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś zasypia przy 69.

Od razu o tym samym pomyślałem :-P :-B
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Świat jest trochę za duży, żeby jakaś grupa dała radę całym sterować, co nie oznacza, że nie można próbować :) Koncerny zbrojeniowe zarabiają na wojnach i jeżeli tylko się da wywołać gdzieś zadymę to to zrobią. Będą tworzyły formalne i nieformalne grupy w celu wywoływania konfliktów. Koncerny farmaceutyczne będą dbały, żeby zaszczepić wszystkie dzieci bo to kasa i sam zdrowie. Znowu to samo-zrzeszamy się, podejmujemy działania i knujemy. Kościół będzie dbał o poszerzanie wpływów i kolejne owieczki. Bankierzy o walutę światową, żeby łatwiej zarabiać globalnie na odsetkach, itp. Może zebrać się grupa ludzi i uzyskać wpływ na jakiś tam aspekt życia mieszkańców, ale nie na rządzenie całym światem.
Może też zebrać się grupa pentaxiarzy na PPD i ustalić, że spierzemy futro nikoniarzom, ale do rządzenia światem i ogłoszenia Jedynie Słusznego Systemu jeszcze daleko :)
Ja to widzę raczej jako walkę różnych grup o kasę, ale jest to walka zarówno z prostym ludem jak i walka między sobą, bo różne grupy interesów będą miały te interesy sprzeczne.
Na koniec pytanie: w jakim celu ktoś to pisze? Może po to, żebyś się zajmował rzeczami nieistotnymi, zamiast drążyć np. temat czemu Państwo zabiera 80% twoich dochodów w formie podatków i kiedy ten Matrix się skończy.
 
juzer  Dołączył: 10 Kwi 2016
Krzychoo napisał/a:

Na koniec pytanie: w jakim celu ktoś to pisze? Może po to, żebyś się zajmował rzeczami nieistotnymi, zamiast drążyć np. temat czemu Państwo zabiera 80% twoich dochodów w formie podatków i kiedy ten Matrix się skończy.


Zapewne powalos jest z NIMI w zmowie.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Na koniec pytanie: w jakim celu ktoś to pisze? Może po to, żebyś się zajmował rzeczami nieistotnymi, zamiast drążyć np. temat czemu Państwo zabiera 80% twoich dochodów w formie podatków i kiedy ten Matrix się skończy.

A choćby dlatego, że w sprawie podatków niewiele mogę zrobić (chyba tylko mataczyć) a w tej sprawie można puścić wodze fantazji. ;-)
 
Kocur  Dołączył: 04 Maj 2011
Cytat
Świat jest trochę za duży, żeby jakaś grupa dała radę całym sterować, co nie oznacza, że nie można próbować :)


Zależy jaka to grupa i jakie ma środki do dyspozycji. W linku mowa o 4 mln PLN na miesiąc.

https://niebezpiecznik.pl/post/13-rosjan-oskarzonych-o-wplywanie-na-wyniki-wyborow-prezydenckich-w-usa-w-tle-kradzieze-tozsamosci-trolle-i-miliony-dolarow-wydane-na-reklamy-jak-oni-to-zrobili/?more
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Według mnie reakcja Rosjan jest celna i obnaża jak bardzo gliniane nogi ma kolos :-P
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Czy można prosić o zamknięcie tego wątku? Nie jesteśmy Onetem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach