tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ale dajcie Jej coś powiedzieć!


...z przykrością stwierdzam, ze nieuczestnicy zlotów ni w ząb nie rozumieją podtekstów związanych z hasłami. Ba, nawet nie wiedzą, ile ich omija
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
tref napisał/a:
...z przykrością stwierdzam, ze nieuczestnicy zlotów ni w ząb nie rozumieją podtekstów związanych z hasłami. Ba, nawet nie wiedzą, ile ich omija
Ależ niejeżdżenie i nieuczestniczenie ma same zalety: nie trzeba myć zębów, nie trzeba mówić "dzień dobry", oszczędza się benzynę, oszczędza się wątrobę i w ogóle się oszczędza, a dobrze się bawić, to można i na Facebooku, oraz od biedy na naszym shoutboksie. Poza tym nieuczestniczenie ma same wady :evilsmile:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
mBank do mnie dzwonił. Oferują karty kredytowe, ale nie wolno im wypowiadać słowa kredytowa. Zarząd lubi Monty Pythona.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
No, nakrętka z dziurkami.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Enzo napisał/a:
. Oferują karty kredytowe, ale nie wolno im wypowiadać słowa kredytowa
trzeba wprowadzić u nich zakaz wypowiadania słów: "oferujemy" oraz "państwa środki". Pierwszego na pewno nie zastąpią słowem "dajemy", a drugie na pewno zastąpią stwierdzeniem "nasze pieniądze".
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Panowie jak to jest z ładowaniem sprzętu.
Szybciej naładuje tablet ładowarka quick charge 5v 2a, czy zwykła "nie fast, bez technologii Qualcomm" 5v 3a?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy procesor tabletu obsługuje technologię szybkiego ładowania?
http://www.benchmark.pl/t...echnologie.html
http://www.komputerswiat....-ladowanie.aspx
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
plwk napisał/a:
Czy procesor tabletu obsługuje technologię szybkiego ładowania?
http://www.benchmark.pl/t...echnologie.html
http://www.komputerswiat....-ladowanie.aspx


Tak. Tablet wspiera szybkie ładowanie.
Czytałem już o tym artykuły, ale nie rozumiem, czy w praktyce ładowarki słabsze 2a certyfikowane przez Qualcomm, są szybsze niż no name 3a.
U mnie ładowarka zwykła 2a nie ładuje tabletu, ale stara od samsunga 1,2a już naładuje (zajmuje to wprawdzie kilka godzin, ale jest pełna).
Kupiłem więc ładowarkę bez QC od chińczyka 3a, ale zastanawiam się, czy rzeczywiście ten amper więcej będzie odczuwalny.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ładowarka może umieć dawać 100A, to nie oznacza, że odbiornik (telefon) tyle pociągnie. Więc jeśli ładowarka i odbiornik nie obsługują dodatkowego standardu w stylu szybkiego ładowania, to będą działać w standardzie USB, czyli "normalne" ładowanie.

Dlatego No Name 666A będzie ładować wolniej niż 2A z obsługą szybkiego ładowania z podpiętym urządzeniem, które się z nią dogada "hej, dawaj mi solidnego kopa, bo umiem sobie z tym poradzić".
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Dziękuję za odpowiedz. ;-)
Nie liczę na cuda, ale może ta 3a nie będzie zła, - w każdym razie następnym razem pomyśle o QC
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Hej, nie było mnie 16 dni!
Ten czas byl jak izolatka z syndromem odstawienia podawanym z płynami na podtrzymanie życia. Przy jednoczesnym zagładzaniu. Nie wiem czy polecać ten rodzaj diety, bo głodzenie umysłu owszem powoduje spadek masy ciała, ale jednocześnie wyniszcza z obcowania z tak radosnym gronem pedagogicznym jak Wy. O, moi mili psorowie od realizmu i abstrakcjonizmu stosowanego! Dobrze Was znów poczytać i czerpać z mądrości Waszej smutkiem niezmąconej...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Oooo... Iza znów nie zamknęła klatki.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Syndrom suchego poidła.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
znaczy się... ciemnia?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Śni Wam się czasem sprzęt foto?
Ja tej nocy po raz drugi w przeciągu kilku tygodni miałem takie coś. Tylko, że nie wiem, czy tym razem to nie był koszmar. Bo śnił mi się statyw oświetleniowy bardzo lichej konstrukcji i jakiś taki rachityczny parasolo-softbox. Mniejsza o to, co miałem przy użyciu tychże fotografować :evilsmile:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie napiszę co mi się śni, bo powiecie że erotoman :evilsmile:
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
szpajchel napisał/a:
Bo śnił mi się statyw oświetleniowy bardzo lichej konstrukcji i jakiś taki rachityczny parasolo-softbox.

Uuuu... niedobrze. :-| Sprawiał może wrażenie, że grozi zawaleniem?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
komtur napisał/a:
Sprawiał może wrażenie, że grozi zawaleniem?

Chyba miał dwie części i łączenie było koszmarne :cry:
zorzyk napisał/a:
Nie napiszę co mi się śni, bo powiecie że erotoman

Trzeba być zboczonym, żeby mieć takie hobby - suwaczki, dziurki, bagnety, stopki, no i mac(z)anie po ciemku.
Kiedyś usłyszałem, jak znajomy z pracy opowiadał koleżance: Śniła mi się szefowa. I był to sen o niemocy...
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Jarek Dabrowski napisał/a:
Heh, mam juz pomysł na 3 zdjęcia

Obiecanki - cacanki ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
user_gender="0"
where:
"1" - man
"2" - woman

Debug Mode
Error: 00x33xFIUTxŁamignat

Update table_user Set user_gender="1"

Fatal Error

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach