M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
RPM, Nie wiem jak Pentaxy maja, ale w Nikonie lustro sie podnosi. To męski sprzęt. ;)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Oj tam oj tam... liczy się dostęp do "matrycy", jak niektórzy mówią na filtr dolnoprzepustowy :)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Enzo napisał/a:
M.K napisał/a:
zaryzykuje twierdzenie, ze aparaty
staniały

Owszem. Zwłaszcza patrząc na kwotę minimalnego wynagrodzenia. Podobnie jest ze wszelkimi RTV i AGD.
Elektronika tanieje. Wszystko, co ma elektronikę, albo tam gdzie mechanika da się zastąpić elektroniką.
 

zidam  Dołączył: 04 Wrz 2014
RPM napisał/a:
Taki ktoś kupuje przez ebay.pl, płacąc przez Paypal, którego doładowuje przelewem z konta z polskiego banki, z translatorem Google w ręku.
No rzeczywiście, proste jak wyjście po bułki do sklepu za rogiem ;-) Ja nie pisałem, że takie zakupy są niemożliwe, tylko, że występuje:
Cytat
konieczność nagimnastykowania się przy zakupie sprzętu za "wymarzoną" cenę
Co niechcący sam udowodniłeś ;-) Ja nie wykluczam, że sam kupię coś w tym sklepie, ale wiadomo, że łatwiej zrobić to u polskiego sprzedawcy, a najlepiej obmacać sobie sprzęt przed zakupem. Niektórych brak takich możliwości może po prostu zniechęcić do systemu. Mnie akurat nie ;-)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
zidam napisał/a:
RPM napisał/a:
Taki ktoś kupuje przez ebay.pl, płacąc przez Paypal, którego doładowuje przelewem z konta z polskiego banki, z translatorem Google w ręku.
No rzeczywiście, proste jak wyjście po bułki do sklepu za rogiem ;-)


Wiesz... ludzie kupują samochody za granicą a potem muszą je zarejestrować w Polsce. Coś mi mówi, że ta operacja jest dużo bardziej skomplikowana niż zakup na e-bay-u z translatorem :) I patrząc na ilość samochodów w porównaniu do ilości lustrzanek w Polsce opcja samochodowa jest popularniejsza.
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
RPM napisał/a:
Wiesz... ludzie kupują samochody za granicą a potem muszą je zarejestrować w Polsce. Coś mi mówi, że ta operacja jest dużo bardziej skomplikowana niż zakup na e-bay-u z translatorem :)
Wiesz..., samochód kupiony w Polsce też trzeba rejestrować :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach