dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Tychy Press Foto - Zaproszenie na wystawę
Zdjęcie nie moje, cytat ze strony, zakwalifikowałem się na wystawę - nie wiem które zdjęcie.





Na wystawę pokonkursową Tychy Press Photo 2018 jurorzy wybrali 74 zdjęcia, autorstwa 18 osób. Otrzymaliśmy 360 zdjęć, od 37 autorów.

Osoby zakwalifikowane na wystawę, którą w dolnym holu Pasażu Kultury Andromeda będzie można oglądać od 10 marca do 10 kwietnia, to (w kolejności alfabetycznej): Magdalena Borucka, Tomasz Czardybon, Weronika Chodanionek, Mateusz Czech, Kinga Drążek, Artur Jastrzębski, Radosław Kaźmierczak, Łukasz Kocełuch, Grzegorz Krzysztofik, Kamil Nalepa, Marta Nowakowicz-Jankowiak, Tomasz Piekorz, Marta Poloczek, Mateusz Przybyła, Dorota Rewers, Agnieszka Seidel-Kożuch, Lidia Sznepka i Wojciech Szner.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w sobotę, 10 marca o godz. 17.00, w podziemiach Pasażu Kultury Andromeda (Tychy, plac Baczyńskiego 2). Po wręczeniu nagród zapraszamy na pokaz zdjęć gościa imprezy: Chrisa Niedenthala (w podziemiach Andromedy) i wernisaż jego wystawy „Sportografia” w Miejskiej Galerii Sztuki „Obok” (I piętro Andromedy). Do pokazania swoich zdjęć przed slide show gościa zaprosiliśmy ubiegłorocznych laureatów. Wstęp jest bezpłatny. Wystawa Chrisa Niedenthala będzie czynna do 30 marca.

Jury wybrało laureatów w trzech kategoriach: najlepszy fotoreportaż, najlepsze zdjęcie i najlepsze zdjęcie (fotoreportaż) wykonane w Tychach. Fundowana przez Teatr Mały pula nagród to 3000 złotych. W konkursie mogły brać udział osoby fotografujące, mieszkające lub pracujące w minionym roku w Tychach, a także osoby niezwiązane z Tychami, ale w tym przypadku zgłaszane fotografie musiały być wykonane na terenie Tychów. Jurorami byli fotografowie: Rafał Klimkiewicz (szef agencji Edytor.net), Arkadiusz Ławrywianiec (prezes ZPAF Okręg Śląski) i Dominik Gajda (pomysłodawca TPP).
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Fajnie. Jak mi spryskiwacze wrócą do życia, to może uda mi się dotrzeć. Ktoś się jeszcze wybiera?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Mój spryskiwacz jest ok, jakoś dojdę.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Z Bielska to nawet pendolino dojeżdża.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Moje spryskiwacze ostatnio zaczęły żyć, więc kto wie, kto wie ;-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
rychu napisał/a:
Mój spryskiwacz jest ok, jakoś dojdę.


Tak przy wszystkich?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale na tylną szybę.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, pod wiatr tak :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Bylim z maciohem, jeno trochu później. Ci co prace konkursowe wieszali też powinni zawisnąć.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Na pokazie Chrisa też?
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
To ten Chris

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
dybon napisał/a:
Na pokazie Chrisa też?

Na wystawie z niesportową fotografią. Jest tam coś jeszcze?
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Teraz już nie ale prezentował i opowiadał o swoich zdjęciach.
Były do kupienia albumy. autografy :)

Autograf Chris by Tomasz C, on Flickr
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
dybon napisał/a:
Były do kupienia albumy. autografy

Też mam ten album. No nic, popracuję nad punktualnością.

Ps. Zapiekanki na placu są spoko.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Fajnie że byliście.

Moje tylko powiesili, ale dzięki temu mam wstęp na warsztaty w najbliższą sobotę.

Balaton by Tomasz C, on Flickr
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Pokłosie (będę musiał usunąć jak autorzy się nie zgodzą). Na razie w dobrej wierze publikuję.
Zdjęcia nie moje (autor Dominik Gajda), żart Grzegorz.


29063018_1789652144391674_7163739741576232960_n by Tomasz C, on Flickr

 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Mimo że gwiazda deklarowała Nikona, na ramieniu Leika, to myślę że dobrze z Canonem zrobili (mnie już tam nie było) Zdjęcie Rafał Klimkiewicz.

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
dybon napisał/a:
Moje tylko powiesili,

Sory, że się czepiam, ale wypadało by dopracować konkursowe zdjęcie. Pomijam, że z dna szuflady, ale tych śmieci na krawędziach mogłeś się pozbyć :roll:

Enzo napisał/a:
Ci co prace konkursowe wieszali też powinni zawisnąć

O tym pisałem w poprzedniej edycji. Żenada.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
rychu napisał/a:
Sory, że się czepiam, ale wypadało by dopracować konkursowe zdjęcie.


Wg wybrali najgorsze.

Mogę pokazać żart, jest ponownie w poście.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach