AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Jaśśśko, :-B
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
:-B :-B :-B
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Mój pies zaczepialski.





 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Proszę jak sympatycznie
 
KasiaMagda
[Usunięty]
No właśnie ! Pomyślałam, że jednak wrzucę te zdjęcia, bo choć nie fotograficznie ale sympatycznie ;)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda, Dobre podejście do tematu. Plus.

 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, świetnie w tym ubranku. No i proszę nadrobić wszystkie zaległości nieobecności w tym wątku ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Najs.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda, Jak nie dopadnie aparatu kolejna awaria, to może będę na bieżąco. ;-)
Mam jeszcze parę zdjęć z tej sesji. Niestety "testowałem" obiektyw, który jak się okazało "nie przestawia przesłony". I tak myśląc, ze mam 2.8/4 na liczniku, okazało się w domu, że było jednak 2.0. Jest słaba ostrość :-( Uroki zakupów przez ogłoszenia. Spróbuje go naprawić, o ile go nie zepsuje bardziej. Może jak znajdę czas, to coś jeszcze z tej sesji wrzucę - z tych nieostrych.

SlicaR, "θæŋk ju:"

To może "psie selfie".

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
iwasherebefore - psiak ma świetne umaszczenie do zdjęć. I w kolorze i bw doskonale się sprawdza.
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Jurajski Pies Wędrowny.
Pod skałkami w Rzędkowicach przyczepił się lokalny pies - turysta, i poszedł na wycieczkę :-)
Grzeczny, szedł albo na szpicy, albo w ogonie, albo przy nodze. Czyli gdzie chciał :-)
Ale kanapek swoich nie miał...

1.
2.
3.
4.

Kilka więcej na Google+
Pzdr.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Świetne - i pies i zdjęcia. Szczególnie 3 mi się podoba.
Moim znajomym przyplątał się kiedyś labrador jurajski i już został z nimi do końca swoich dni.
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Jakaranda, dzięki.
Ten pies też by z chęcią wsiadł do auta i pojechał do nowego domu, ale co by na to powiedzieli jego aktualni właściciele? :-)
Jakiś tam pasek na szyi miał, zabiedzony nie był, i po wycieczce biegł drogą w stronę domów, więc wyglądało na to że tylko na spacer się wybrał, a może nawet jako lokalny przewodnik pracował :-)
Pzdr.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore napisał/a:
Uroki zakupów przez ogłoszenia. Spróbuje go naprawić,

Dlaczego sam naprawiasz, a nie możesz reklamować żeby Ci naprawili.
Miałam podobną sytuację. Kupiłam obiektyw M42 na znanym portalu aukcyjnym, w opisie było, że działa bez zarzutu, a w domu okazało się, że przysłona się nie domyka i cały czas otwarta. Zadzwoniłam, napisałam mejla, wysłałam i mi naprawili, także działa ok. Ale z tego co mówili przez telefon, to można samemu naprawić tylko trza wiedzieć jak.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda napisał/a:
Dlaczego sam naprawiasz, a nie możesz reklamować żeby Ci naprawili.


Doprecyzuje, - helios44 przez olx od prywatnego użytkownika. Miał być w stanie idealnym... no i wizualnie jest, ale technicznie słabo.
Sprzedawca napisał, - jak już zgłosiłem zastrzeżenia, - "że jest amatorem i nie zna się na sprzęcie".
Ogólnie mam parę 50, ale Helios ma swój urok, myślę, by kupić jeszcze jednego we wczesnej wersji.

barmiska, Za takie pozowanie, powinien dostać nagrodę - zapas tygodniowej karmy. ;-)
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
iwasherebefore napisał/a:
Za takie pozowanie, powinien dostać nagrodę - zapas tygodniowej karmy.

Kanapkę zeżarł :-)
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Mej na wieczornym spacerze ...



P.S. Chciałbym, żeby w domu znów był pies. Szkoda że to teraz niemożliwe, może kiedyś ...

[ Dodano: 2018-03-14, 19:33 ]
Jeszcze Miki ze swoim opiekunem wpatrzeni w ostatnie promienie zachodzącego słońca

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
P.S. Chciałbym, żeby w domu znów był pies. Szkoda że to teraz niemożliwe, może kiedyś ...

Mam to samo :-/
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
rysiekll, Jak to jest z dużymi psami? Łatwo je wkurzyć i trzeba mieć dużą cierpliwość, czy na odwrót, - im większy pies, tym bardziej pokorny wobec właściciela i przyjażniejszy do obcych ludzi?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, wprawdzie nie mnie pytasz ;-) ale Ci odpowiem: wszystko zależy od rasy nie wielkości, a w ramach rasy wszystko zależy od psa, bo każdy jest inny.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach