M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Tamron 150-600 A011N
"Zapierające dech" w piersiach ujęcia testowe ;). Wiem, że tami niedostępny pod bagnet k, ale może kiedyś to nastąpi. Fotki ze szczura 610, seria z ręki - choć podpierana, bdb warunki światła, wyostrzanie w LR standardowe, na eksporcie jpg żadne. Edycja standardowa, bez korekt szkła i CA. Wszystkie na nominalnym otworze. Chyba poukładane wg rosnącej ogniskowej. Po kliku wskoczy 1920pix na dłuższym.





















Możliwości graniczne VC - dwa ujęcia w ciemnym pomieszczeniu, przy 150 czas 1/20 i przy 600 1/15. To są najlepsze jakie zrobiłem w serii kilku sztuk, 50/50 ostre i ruszone. Z ręki bez podparcia jakiegokolwiek.



 
robert7704  Dołączył: 13 Mar 2015
Cześć. Chciałem się upewnić: to nikoś d610 ?
Zostawiam sobie Pentaxa oczywiście ale pewne szkła, z którymi chcę pracować nie są dostepne pod nasz bagnet. A właśnie ten Nikon chodzi mi po głowie
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Tak z 610.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
M.K napisał/a:
Tak z 610.


Jak oceniasz działanie VC przy wartościach 400-600 i jak pracuje AF?
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
VC jest doskonały - dwie ostatnie fotografie prezentują jego możliwości. Af na poziomie najwyższej jakości w prędkości i celności. Te drzewa to jest seria. To nie jest 50 strzałów i wybrane z nich ostre ujęcia. One powstały jedna po drugiej. Af nie błądzi, nie szuka. Wciskasz i masz. Mało tego, dobrze dogaduje się z algorytmami od Nikona i jeśli uważasz, że nie trafił to wciskając drugi raz przycisk af aparat zmieni punkty ostrości na inne, będzie szukał innego punktu ostrości. Użytkownicy piszą, że ładnie domyśla się, co jest ważne w krzaczorach - myślę tu o łowach na ptaszki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach