Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Penteusz, nigdy nie myślałem, że moje zdjęcia mogą być dla kogoś inspiracją i bodźcem do działania. :-)


Jaśśśko, rozumiem, że ten orlik właśnie leci po piwo? ;-)
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
Jaśśśko, rozumiem, że ten orlik właśnie leci po piwo? ;-) [/quote]
Co najmniej dwa, bo jedno to ponoć grzech.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Kaczy balet.



...a poza tym upolować kaczki nie jest trudno. Bardziej chodziło mi o wypróbowanie nowego nabytku w postaci szkła 8-)
Tamto było cropem, teraz już normalnie:
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Strażnik pobliskiej rzeki:
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Strażnik fajny ale czy ten suchy konar to może też w Rogalinie?
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Jakaranda, :mrgreen: też
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tam gdzie kormorany, tam również suche konary.
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
a nawet cały las - jak w prawdopodobnie największej na świecie kolonii kormoranów czarnych w Kątach Rybackich
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
akagi66 Byłem, widziałem, żałuje że bez aparatu... Swoją drogą ten las wygląda jak po jakiejś katastrofie ekologicznej :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
duzyalf napisał/a:
Swoją drogą ten las wygląda jak po jakiejś katastrofie ekologicznej :-P


Bo nadmiar tych ptaków w jednym miejscu to prawdziwa katastrofa ekologiczna dla tego miejsca. :-(
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
czy ja wiem ? Drzewa umierają, padają, kolonia się powoli przesuwa, a na super użyźnionym centrum rośnie super bujny las. Samo życie... a raczej cykl życie-śmierć- życie.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Marek napisał/a:
Bardzo przyzwoicie wyszło. Ja nie byłem zadowolony z zestawu DA 55-300 (bez WR) z tym konwerterem...

Niestety dla mnie jest to tak samo zgniły kompromis, może nie z braku światła ale na AF, który wyraźnie zwalnia w tej kombinacji. Natomiast obrazek jest moim zdaniem ładny , i akceptowalny choć w tle strasznie maże bazgroły :mrgreen:
[img][/img]
[img][/img]
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
idzi, :-B :-B :-B za kartę dań ;-)
Niedzielny spacerek po parku, modraszki to bardzo ciekawskie ptaszki

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Śliczne. I jakie szczegółowe zdjęcia!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
idzi, świetne to karmnikowe menu. ;-)
Color, fajne te modraszki.




 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Marek - bardzo ładne. A co to za ptak na pierwszym zdjęciu?
Dla takich kibiców-laików jak ja, fajnie by było napisać czasem co to za ptak i jakim obiektywem zrobione. Dwa ostatnie to pewnie dzięcioł; ma kapitalną minę ale dwa pierwsze to nie wiem :oops: .
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakaranda, 1 - sikora czubatka, 2 - dzięcioł duży, 3 i 4 - dzięcioł czarny. Zdjęcia wykonałem tym co najdłuższe w mojej stopce. :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Dziękuję Marek. Ani pierwsze, ani drugie bym nie zgadła. Tło bardzo ładnie rozmyte.
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Oj zazdraszczam tych fotek Marku, pięknie maluje Twój zestaw. Ptaszory wychodzą genialnie!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakaranda, Color, dzięki za dobre słowo. :-B Z plastyki i ostrości DA*300/4 jestem rzeczywiście zadowolony. AF tylko jest trochę szybki inaczej, ale da się żyć.



Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach