ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Marek, :shock: piękna sóweczka.
 

pipeman  Dołączył: 03 Cze 2010
Ptasiarzem nie jestem, ale czasami na obcym ptaku oko zawieszę...









 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
pipeman, robiąc takie foty jesteś jak najbardziej ptasiarzem. :-)



 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
pipeman napisał/a:
Ptasiarzem nie jestem, ale czasami na obcym ptaku oko zawieszę...
Obrazek

A gdzie żeś sfocił tego mornela ? I kiedy ? To duża rzadkość u nas... Zwłaszcza wiosną...
 

pipeman  Dołączył: 03 Cze 2010
Było to jesienią na jednym ze szczytów Babiej Góry. Była widoczność taka, że całe Morawy było wdać, aż tu Mornel z za kamienia wyszedł, trochę powęszył i położył się do snu. I to 10 metrów ode mnie. Mam fotkę z komórki jak Mornel przechodzi obok mnie niczego się nie bojąc.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
pipeman, ostatnio w wielu miejscach regularnie spotykany jest na przelotach. Np. w okolicach Krosna na Podkarpaciu znajomi ornitolodzy informują o jego stwierdzaniu na rozległych polach. Ja niestety nie miałem jeszcze szczęścia do tego ciekawego gatunku.
 

pipeman  Dołączył: 03 Cze 2010
Zmieniają trasy migracyjne i dlatego coraz częściej są u nas widziane. W okolicach Śnieżki też był widziany. Praktycznie nie boi się ludzi.

A żeby w temacie było:
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
undefinedundefined
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Fotki może i ładne ale Jaśśśko, strona się rozjeżdża
jedno zdjęcie (4 794,62 KB (4 909 686 bajtów) 3 893 px × 2 588 px (przeskalowany do 700 px × 465 px) drugie podobne a
winno być max do 900 px
 

pipeman  Dołączył: 03 Cze 2010
A na fotce Krzyżodziób świerkowy, chyba że sosnowy ....aż takim szpecem to nie jestem.
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
kwrom napisał/a:
Fotki może i ładne ale Jaśśśko, strona się rozjeżdża
jedno zdjęcie (4 794,62 KB (4 909 686 bajtów) 3 893 px × 2 588 px (przeskalowany do 700 px × 465 px) drugie podobne a
winno być max do 900 px

Te fotki to linki do "flickr.com", sprawdzałem na dwóch przeglądarkach i raczej nic mi się ni rozjeżdża :mrgreen:
Pewnie popełniam jakiś błąd. Jeśli to uciążliwe to przepraszam
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Jaśśśko napisał/a:
sprawdzałem na dwóch przeglądarkach
ja sprawdziłem na trzech i w każdej oba zdjęcia wyświetlają się obok siebie a winny jeden nad a drugi pod (może czegoś brak pomiędzy nimi?).
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
kwrom napisał/a:
Jaśśśko napisał/a:
sprawdzałem na dwóch przeglądarkach
ja sprawdziłem na trzech i w każdej oba zdjęcia wyświetlają się obok siebie a winny jeden nad a drugi pod (może czegoś brak pomiędzy nimi?).

U mnie właśnie tak jest i nie wiem jak pomóc, korzystam obecnie z Windows10 + Chrome + Edge. Działa normalnie, sprawdziłem też na Internet Explorer - jedno zdjęcie pod drugim, w pomniejszonej formie , a po kliknięciu przekierowanie na pełny rozmiar pod "flickr.com". Między nimi niczego nie pisałem. Zapewne ktoś bardziej obeznany z tematem zaraz coś podpowie. Pozdrawiam.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Jak wstawiam więcej zdjęć, to robię jeden wolny "enter" między nimi i wtedy jest przerwa - może o to się rozchodzi.
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
KasiaMagda napisał/a:
Jak wstawiam więcej zdjęć, to robię jeden wolny "enter" między nimi i wtedy jest przerwa
możliwe
Jaśśśko, chyba już nie może edytować jedynie to "coś" wstawić mogą kolorowi.
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
kwrom napisał/a:
KasiaMagda napisał/a:
Jak wstawiam więcej zdjęć, to robię jeden wolny "enter" między nimi i wtedy jest przerwa
możliwe
Jaśśśko, chyba już nie może edytować jedynie to "coś" wstawić mogą kolorowi.

Prawda, nie mogę, próbowałem, następnym razem na pewno spacja będzie :)
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Sprawdziłem jeszcze -Styl forum: pentaskin (jedyny styl w którym zdjęcia są pod sobą) pozostałe style się rozjeżdżają tj. zdjęcia wyświetlają się koło siebie jakby w panoramie (xandred używam na stałe).
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
kwrom napisał/a:
Sprawdziłem jeszcze -Styl forum: pentaskin (jedyny styl w którym zdjęcia są pod sobą) pozostałe style się rozjeżdżają tj. zdjęcia wyświetlają się koło siebie jakby w panoramie (xandred używam na stałe).

To wszystko wyjaśnia.

[ Dodano: 2018-04-09, 17:22 ]
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Wspólne śniadanie:

 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Color, cudne :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach