KasiaMagda
[Usunięty]
Tak, tak pisałam, że weterynarz będzie i to co zaleci jest pierwszoplanowe. A o preparat pytałam przyszłościowo. Mój poprzedni kot miał bardzo często drożdżyce w uszku i trzeba było pilnować czyszczenia, a co będzie u Maciusia zobaczymy ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Maciuś był dzisiaj u weterynarza i okazało się, że ma świerzba oraz koci katar, dostał wszystko co trzeba. Teraz trzeba mu zakraplać oczka przez 2 tygodnie i tu pytanie czy macie jakieś sprawdzone sposoby, bo zabiegi wokół uszu i oczu są prawie nie możliwe. Jest u nas dopiero dwa tygodnie, więc dzikus z niego wychodzi. U weterynarza zrobił małą demolkę tak był przerażony, no ale to są uroki posiadania zwierząt, które się bardziej kocha od tego do czego są zdolne czasami. ;-)

 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Kocimiętka dopaszczowo. 8-) Może się okazać niewrażliwy albo zareagować agresywnie, więc za pierwszym razem to będzie tylko test.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Kerebron, dzięki ! Świetny pomysł ! Słyszałam o działaniu kocimiętki ale nigdy nie miałam potrzeby stosować. Jutro kupię u zoologa :)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Kota zawija się w gruby ręcznik, wystaje wtedy tylko łepetyna i można zakraplać.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Ja tak nie potrafię, musiałabym najpierw zażyć kocimiętkę ;)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
KasiaMagda kota kota się zawija nie siebie. :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel, :mrgreen: :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Co drugi dzień kapałam dwa koty w Nizoralu, bo miały grzybicę skóry. Nie było tak źle.


Skan ze starego zdjęcia, więc taka jakość.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Michu, niesamowite :shock:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Kot w ręczniku i bierzemy go między nogi (głową do przodu).
Tak walczyłem ze świerzbem, tak walczyłem z zębami zanim je wszystkie wyrwaliśmy...
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Czyli ten ręcznik, to nie żart ;)
Dzięki, jesteście niesamowici :-) To już wiem jak mam działać.
Dotychczas nie miałam takich problemów z moimi zwierzętami, psa tak oswoiłam, że zasypia przy zabiegach pielęgnacyjnych, a poprzedni kot aż tak nie walczył.
 

adams  Dołączył: 24 Mar 2011
Kaśka (kadr filmu)

 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 
KasiaMagda
[Usunięty]
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
 
Pajda  Dołączył: 13 Wrz 2016
Adaś, niebieski rusek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach