Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Pajda - fajny rusek. Chciałam kiedyś kupić a skończyło się na norweskim leśnym.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Jazz na straży ;)


Ciekawska Emi


I kotka z maluszkami, która przyszła do stajni szwagra i oznajmiła, że tu ma zamiar się okocić ... co też uczyniła


i Toffi(k) :)

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
rysiekll - cudne zdjęcia.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Jakaranda, cudne są kotki, zdjęcia co najwyżej przypadkowe :-)

[ Dodano: 2018-05-20, 23:55 ]
Ale jak Ci się podobają ...

Na "bezmysiu" i ogon brata się nada ;)
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
rysiekll, śliczne maluchy :-D . Myślę że ze znalezieniem dla nich nowych domów nie będzie problemu .

W tym roku , na działce dokarmiam takiego bidoka





 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Kot72 - bardzo ładne fotki a kotek nie wygląda na bidoka. Ładny, odkarmiony, domowy pupil - takiego widzę na zdjęciach.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jakaranda, Ładny i w dobrej kondycji to on był w zeszłym roku jesienią kiedy zaczął mnie odwiedzać . Wielki , piękny kocur , min 5 kg wagi . Odniosłem mylne wrażenie że ten kot do kogoś należy . Po zimie tragedia . Waga piórkowa ( może 2.5 kg ) , chodzi na trzech nogach , sierść w wielu miejscach wypadła . Już trochę nadrobił zimowe straty ale to dalej nie to .
Tak wyglądał jesienią ubiegłego roku :



[ Dodano: 2018-05-23, 16:44 ]
Nie sądziłem że imgur tak bardzo masakruje fotki . Wstawiałem 500 kb a wyświetla się 119 kb ....
 
Pajda  Dołączył: 13 Wrz 2016
Kot72 napisał/a:
Nie sądziłem że imgur tak bardzo masakruje fotki . Wstawiałem 500 kb a wyświetla się 119 kb ....

Racja, też zauważyłem (dzięki Tobie). Czas poszukać czegoś innego.
Kot cudny, taki trochę tygrysek.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Kot72 napisał/a:
rysiekll, śliczne maluchy :-D . Myślę że ze znalezieniem dla nich nowych domów nie będzie problemu
Obyś był prorokiem :mrgreen:

Rudzielec też fajny :-B

P.S. I pomyśleć że kiedyś nie lubiłem kotów 8-)
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Pajda, spróbuj to jeszcze potestować . Ja już dawno nic nie wstawiałem ale wydaje mi się że kiedyś wyświetlało zdjęcia takiej wagi jak się wstawiło . Być może trzeba jakieś dodatkowe opcje uruchomić . Teraz nie sprawdzę bo dostęp do internetu mam kiepski . Swoją drogą szkoda że forum nie ma własnego hostingu do zdjęć . Na Nikoniarzach jest i można wstawiać zdjęcia z własnego komputera bez straty jakości .

rysiekll, myślę że nie będzie problemu . W telewizorku mówili że np. w W-wie kot ze schroniska nie czeka dłużej na adopcję jak 30 dni . To o czymś świadczy. Koty stały się popularne ... Kotka znajomych ostatnio , chmm , zaliczyła wpadkę . Znajomi zamieścili ogłoszenie że ,, oddadzą w dobre ręce " i wszystkie kociaki poszły ( uwaga ) w dwa dni :mrgreen:
A co się wydarzyło że raptem polubiłeś sierściuchy ? ;-)
 
Pajda  Dołączył: 13 Wrz 2016
Image Quality
v
Enabling this feature will make uploading larger images extremely slow. If enabled, images that are larger than 4MB could take up to 5 minutes to upload. If disabled, larger images will upload in seconds.
Mam zaznaczone od zawsze. Niewiele to zmienia.
Tak jak pisałeś, kiedyś tego nie było (straty jakości).
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Kot72 napisał/a:
A co się wydarzyło że raptem polubiłeś sierściuchy ? ;-)
Zawsze w domu/mieszkaniu były psy, uwielbiam te zwierzaki ...
Kocurek rezolutny był tylko jeden. Ustawił sobie psa, przy czym ten lubił każde żywe stworzenie ;)
Kiedyś jak kocurka "ratowałem z opresji", poczęstował mnie pazurem tak, że potrzebna była wizyta u lekarza i maści i blizna do dziś :/
A koty polubiłem na powrót, ponieważ wżeniłem się w dom z kotami :)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Cytat
Swoją drogą szkoda że forum nie ma własnego hostingu do zdjęć . Na Nikoniarzach jest i można wstawiać zdjęcia z własnego komputera bez straty jakości .
To weź i zrób i jeszcze sfinansuj.
 

adams  Dołączył: 24 Mar 2011
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Lulu - kiedyś dzika, wystraszona kotka znaloziona w lesie, dziś bardzo lubi się przytulać i być głaskana.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
irek83, :-B
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piękny, koci portret. :-B
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Musi sobie odbić, za te stracone lata. :3
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Biedna musi być strzyżona co pół roku bo jej się kołtuny robią i nic innego nie da się z tym zrobić. Jak ją znaleźli to na początku nie byli pewni czy to kot, dopiero z bliska się okazało, na bokach miała odrywające się płaty sierści :-( Na szczęście teraz ma dobrą opiekę.
 

adams  Dołączył: 24 Mar 2011
Wakacyjny spokój czas zmącić


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach