DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Krzyś, będę dzielił i mnożył z Tobą szczęście :mrgreen:
 

ringo13  Dołączył: 25 Lut 2013
Pozdrowienia dla pentaxiarza widzianego wczoraj 5 maja na zamku w Mosznej.
Na ramieniu Pentax, na szyi chyba Zenit.
Jak zwykle brak odwagi nie pozwolił podejść i zagadać.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Pozdrowienia dla niewiasty przechodzącej przez plac dziecka w Szczecinie w piątek 4.05 po południu. Miała na lewym ramieniu... Czarną eko szmaciankę (torbę) z czerwonym napisem PENTAX.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Pozdrowienia dla Pana z Pentaxem miniętego w przeciwprądzie w bramie zamku w Malborku we wtorek, 1 maja. :-)
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Pozdrowienia dla kolegi w koszulce forumowej widzianego przedwczoraj w kawiarence podróżniczej "Południk 18" w Gdańsku na spotkaniu autorskim z Karolem Nienartowiczem :-) Chciałem podejść i zagadać po prelekcji ale rozmowa z Karolem mi się trochę przeciągnęla i zdążyłeś się w międzyczasie ulotnić.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Pozdrowienia dla właściciela K-5, Sławka jak się okazało, spotkanego dzisiaj w Hucie Julia w Szklarskiej Porębie.
Mam nadzieję, że niebawem do nas dołączy.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Pozdrowienia dla dużej grupy Pań i Panów, z Pentaxami wszelakimi na szyi, zupełnie niespodziewanie spotkanych w ośrodku "Przy Lesie" w Karpaczu.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Pozdrowienia dla pewnego typka i jego żony spotkanych pod murami zamku w Kamieńcu Ząbkowickim.
Patrzę - na ramieniu jedynie słuszny sprzęt. Pytam - co robisz, odpowiada - wracam z PPD.
Dziwne - ja też - świat jest mały :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
W czasie pobytu w Ogrodzie Japońskim natknęliśmy się na sporą ilość osób z JSS fotograficznym. Znaczy się Pentax staje się coraz bardziej popularny. Pasek "N" widziałem tylko jeden. Jeżeli było ich więcej, to chyba pochowali się w zakamarkach bojąc się linczu ze strony użytkowników Pentax'a. A to przecież spokojny, cichy i pokojowo nastrojony ludek. Pzdr. :-D

 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Cytat
Pasek "N" widziałem tylko jeden

A to bezczelny typ jakiś :evilsmile:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na Rotor Rajd
Na rynku w Mikolajkach wypatrzylem dwoch z paskiem P
Niestety tym razem bylem bez aparatu za to MZ
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ot takie zdarzenie z dzisiaj. Wraz z Bakulikami, którzy byli w Poznaniu trochę włóczyliśmy się po starówce. Natknęliśmy się na młodą panią fotograf, na prywatnej sesji foto. Za jej zgodą mogliśmy się podłączyć. Gdy zobaczyła nasz sprzęt (ja Super A, Łukasz K-5 II) to usłyszeliśmy: ooo, Pentax !! To bardzo dobre aparaty. Ona miała N i stwierdziła, że miała sporo kłopotów z różnymi wersjami. Wszędzie szwankowała matryca. Zaproponowaliśmy aby kupiła K-1 :mrgreen: .
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Pozdrowienia dla Pani Inscenizatorki spod Góry Czcibora.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pozdrawiam Pana widzianego dzisiaj na torze wyścigów konnych w Sopocie. Na szyi wisiał K3II z gripem, szkła nie udało mi się zidentyfikować.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
W ostatnią niedzielę (15 lipca) spotkałam badworm oraz Wiesiek W na "FETA" (międzynarodowy festiwal teatrów plenerowych i ulicznych - nie mylić z greckim nabiałem). Pozdrawiam i pewno do zobaczenia gdzieś na mieście ;-)
 

Wiesiek W  Dołączył: 28 Lis 2008
Ja również odpozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na mieście. :-) Może na najbliższej Mozartianie w Oliwie ?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Czy ktoś z forum był 12 kwietnia nad Morskim Okiem? :)
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pozdrawiam Pana , widzianego dziś około południa na wzgórzu wawelskim.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Powtórzę z wątku lokalnego.
W dniu wczorajszym byłem z Artycją, Elą i Zbyniem w Ciechocinku na Koncercie Galowym XXI Festiwalu Operowo-Operetkowego.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
espresso napisał/a:
apemantus napisał/a:
na wzgórzu wawelskim.
Nie był to smok przypadkiem?

Byłam dzisiaj w Krakowie ale ani Pana, ani smoka nie widziałam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach