deepee  Dołączył: 28.06.2011
Alec Soth w Warszawie Cytuj
Informacja ze źródła:
"Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, które zakończy dziewiątą edycję cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami! Naszym gościem będzie wybitny amerykański fotograf – Alec Soth, który poprowadzi spotkanie 'Samotnicy i marzyciele, czyli przestrzeń między nami'.
Start: 18 czerwca, godz. 19.00.
UWAGA! Miejsce wyjątkowo: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2, Warszawa, budynek Laboratorium, Sala im. W. Krukowskiego
Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.
WSTĘP WOLNY!"

Ktoś się wybiera? Ja być może się pojawię, chociaż czasu mało, a czerwiec muszę rezerwować przede wszystkim na łódzki Foto-Festiwal ...

tref  Dołączył: 05.09.2006
Czekam na wykład w języku Suachili-Gugurugu.
Polska instytucja sponsorowana przez podatników powinna zorganizować tłumacza.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
tref napisał/a:
Polska instytucja sponsorowana przez podatników powinna zorganizować tłumacza.

Jeszcze będziesz prosił żeby przestał (na FAF tak czasem bywa). Zawiśnie coś z tej okazji? W lipcu mógłbym zajrzeć. Łaskawie.

tref  Dołączył: 05.09.2006
Nie lubię jak ktoś do mnie gada po mineapolitańsku, gdy jestem w polskiej instytucji kultury. Kultura wymaga wsparcia, żeby docierać do szerokiego grona odbiorców. Mówiąc wprost: dyskryminują mojego brata z wojska, bo on zna tylko niemiecki i rosyjski. Stop dyskryminacji, nietolerancji i obłudzie. Żądam dostępu stolicy do morza, gór dla Warmii i chleba dla igrzysk.
Bojkot i foch :-P

Skocz do: