skaarj  Dołączył: 18.03.2016
"Tanio już było" ;)

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
skaarj napisał/a:
Tanio już było

Rozbawiła mnie korespondencja na fb:
Pytanie: "Czy Państwa promocja cashback łączy się ze sprzedażą ratalną (promocyjną - 2 raty gratis) w sklepie internetowym rtv euro agd. Sklep Euro odesłał mnie z tym pytaniem do organizatora promocji, więc pytam"
Odpowiedź Pentax Polska: organizatorem promocji są właśnie nasi Partnerzy. To u nich znajdziesz regulamin i informację dotyczącą tego czy promocja łączy się z innymi akcjami, które prowadzą równolegle

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Zanim poznasz odpowiedź, promocje miną.

drimik  Dołączył: 27.01.2010
Z okazji na Cashback w niektórych sklepach partnerskich podnieśli ceny. Przykład KP - cena przed 3999, obecna cena 4399-400zł cashback...

matkus  Dołączył: 12.07.2016
Z tego, co widzę, to Euro nie jest wymienione na liście partnerów ani też w samym Euro nie przyznają się do akcji, więc obstawiam, że tam cashback w ogóle nie obowiązuje.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
matkus napisał/a:
Z tego, co widzę, to Euro nie jest wymienione na liście partnerów

Mamy widocznie różne listy ;-)

bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Ogólnie Euro jest partnerem, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to na PPD przedstawiciele Ricoha mówili, że w tej akurat promocji nie bierze udziału.

matkus  Dołączył: 12.07.2016
Enzo napisał/a:
matkus napisał/a:
Z tego, co widzę, to Euro nie jest wymienione na liście partnerów

Mamy widocznie różne listy ;-)

Ah, no tak, patrzyliśmy na rózne listy. Ja na listę partnerów, a lista sklepów online to osobna lista... której też chyba nikt nie sprawdza, bo euro jest 6 razy wymienione... ale za to w większości przypadków są to sklepy online bez strony www ;)

Jaśśśko  Dołączył: 30.05.2015
Tu raczej działa, cena jak powinno być po "keszbeku" jest o 1000 zł. mniejsza, np. https://fotozakupy.pl/product-pol-15830-Pentax-HD-D-FA-150-450mm-F4-5-5-6-ED-DC-AW-uniw.html?gclid=CjwKCAjwpIjZBRBsEiwA0TN1rxB-KV15b4BbWYCNwqcglsOvCc-LdILrp0CpByVTRZiUsSbmxw69cxoCPP0QAvD_BwE
Więc zapewne inne produkty też mają zgodną z listą obniżkę.

Vertidonar  Dołączył: 06.11.2015
W grudniu 2017 roku też zdaje się był cashback i Euro w nim uczestniczyło. Cena za KP była wtedy 3899 i w przypadku zakupów na raty pierwsza rata była płatna za pół roku i opłacana przez Euro. I to rzeczywiście zadziałało.

Skocz do: