plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-B :-B :-B
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
I co dalej? Kiedy cdn? Dlaczego Spacja jeszcze nie zrozbiła żadnej rozróby? :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czeka na PPD 8-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
spacja napisał/a:
I co dalej? Kiedy cdn? Dlaczego Spacja jeszcze nie zrozbiła żadnej rozróby? :evilsmile:
plwk napisał/a:
Czeka na PPD 8-)

Już zaczynam się bać. :-D
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
To czekamy panie generale, tu w przedpokoju ;)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Apas, kiedy będzie ciąg dalszy?? Czytelnicy czekają!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apas, nie denerwuj spacji :evilsmile:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Apas, Twoi bohaterowie wciąż żyją 8-)
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Może znowu wiało na wyspie i tym razem talerz wygrał ? :-( . Ale teraz nie sezon. Deszcz powinien padać pionowo.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Raz, dwa, trzy - próba klawiatury.
0bleblak, moi bohaterowie umarli, wraz z HDD, na którym zostali powołani do życia. Nie wiem, czy będzie mi się chciało pisać od nowa ostatnie opowiadanie, na razie nie znalazłem w sobie siły...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Coś mi się wydaje, że mam wszystkie opowiadania na dysku (jeśli były tylko cztery) ;-) Podaj na PW adres, na który je wysłać.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plwk napisał/a:
Coś mi się wydaje, że mam wszystkie opowiadania na dysku (jeśli były tylko cztery) ;-) Podaj na PW adres, na który je wysłać.

Dzięki! Poślę adres na PW...
Problem w tym, że było tam także to ostatnie, które zacząłem publikować i przerwałem z powodów niezależnych ode mnie... Wypadałoby chyba dokończyć, ale przepadło...
Padły mi dwa dyski w przeciągu tygodnia. Po wymianie systemowego na nowy SSD zwlekałem z przegraniem kopii zapasowej dokumentów by znowu mieć przynajmniej dwie kopie i to był błąd. Poza Kadyszkiem straciłem sporo innych, ważnych i cennych danych związanych z pracą zawodową...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wysłałem, ostatnie, niedokończone, "In Focus" też jest w zestawie.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Apas napisał/a:
moi bohaterowie umarli

To ja już teraz wiem dlaczego od paru miesięcy nie boli mnie to, co wcześniej zawsze bolało. Jutro spróbuję przejść przez ścianę. :roll:
Apas napisał/a:
Nie wiem, czy będzie mi się chciało
Nie będzie Ci się chciało, ale się przełamiesz. Bo jesteś twardy jak Stallone i niezłomny jak Chuck Norris.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
spacja napisał/a:
Nie będzie Ci się chciało, ale się przełamiesz. Bo jesteś twardy jak Stallone i niezłomny jak Chuck Norris.

Raczej twardy jak wenezuelska waluta, mocny jak demokracja w KRL-D i niezłomny jak Donald Trump w walce o przywileje socjalne dla imigrantów z Meksyku... Zaś co do możliwości przełamania to pełna zgoda - poza demencją mam tez osteoporozę i lekarz nie wykluczył możliwości przełamań kości długich jeśli nie zaprzestanę uprawiania sportów ekstremalnych, jak warcaby... :evilsmile:
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Apas, jesteś pierwszym znanym przypadkiem, który zaraził demencją i osteoporozą swój dysk. Albo na odwrót. Przejdziecie obaj do historii. ;-)
A poza tym dobrze Cię widzieć znowu. :mrgreen: :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Zbynio napisał/a:
Apas, jesteś pierwszym znanym przypadkiem, który zaraził demencją i osteoporozą swój dysk. Albo na odwrót. Przejdziecie obaj do historii. ;-)
A poza tym dobrze Cię widzieć znowu. :mrgreen: :-B

O, właśnie, tak było! Nasze kontakty z dyskiem odbywały się bez zabezpieczeń (z racji używania LInuxa), to i zarażenie gotowe... Doktorze Zbynio - rozwikłał pan zagadkę!
Was wszystkich też dobrze znowu widzieć! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach