plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie patrzyłem :-D
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
plwk, nie żałuj... ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie żałuję :evilsmile:
 

nord65  Dołączył: 24 Sty 2017
to ja coś wrzucę - obiektyw Pentax M SMC 100/4 MACRO

i w większej skali( obiektyw ten sam):
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
obiadek :)
IMGP8762 by Piotr Kaczecki, on Flickr
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
nord65, fajne. Skąd takie tło - domowe studio?
PiotrK., ładne i kolorowe, GO trafione prosto w ślep. Chętnie zobaczyłbym szerszą perspektywę - lewej strony trochę brakuje.
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
Color napisał/a:
PiotrK., ładne i kolorowe, GO trafione prosto w ślep. Chętnie zobaczyłbym szerszą perspektywę - lewej strony trochę brakuje.


'ładne i kolorowe' zabrzmiało trochę jak 'pierwsze 30 minut było bardzo dobre' powiedziane o wczorajszym meczu wszechczasów :)
tak poważniej, uważasz że powinienem skadrować szerzej, dać mniejszy motyw główny? intuicyjnie, mnie ten zielony budyń po lewej też nie bardzo gra z resztą... uczę się; to jest powrót do fotografii po baaardzo długiej przerwie
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
PiotrK. napisał/a:
tak poważniej, uważasz że powinienem skadrować szerzej, dać mniejszy motyw główny? intuicyjnie, mnie ten zielony budyń po lewej też nie bardzo gra z resztą... uczę się; to jest powrót do fotografii po baaardzo długiej przerwie

Tak mi się wydaje, W TYM KADRZE. Budyń mi pasuje. Mam tylko wrażenie, że motylek nie ma gdzie odlecieć.
Ja też się uczę :->
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Ciasno trochę. Poza tym Moher słabo zapozował. :roll:
 

pipeman  Dołączył: 03 Cze 2010
Ostatnio sporo portali prosi o foty zapylaczy .... też takie zrobiłem
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Fajne. ;-)
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
1.


2.


3.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
duzyalf, hmm...brudna matryca (ja poprawiam stempelkiem, coby nie grzebać w trzewiach), straszne szumy i kłopoty z ostrością. Próbuj dalej. ;-)

 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
ADestroyer, faktycznie brudna, co dziwne na komputerze te plamki nie rzuciły mi się w oczy, ale na telefonie od razu je widać... Nie rozumiem skąd te szumy, bo ISO 100-160. Kwestia obróbki? A ostrość nie wiem jak poprawić... Był statyw, wydaje mi się że z głębia ostrości w miarę trafiona. Co prawda wiatr trochę przeszkadzał i widocznie to wystarczyło.
Dziękuję za słowa krytyki, wiem nad czym pracować. ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Cytat
foty zapylaczy ....

No właśnie... mnóstwo tu wszelkiego pięknego brzydactwa, a gdzie są pszczoły i ich kuzyni :P
Czyżby obawy? one nie gryzą ;) a prawdziwy mężczyzna nie je miodu... :mrgreen:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Makro takie sobie, ale zapylacz jest.

 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
[img][/img]
D FA 100 WR f9

[ Dodano: 2018-07-13, 07:54 ]
[img][/img]
D FA 100 WR pod światło
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Ładne, naturalne kadry (Bielinka osobiście bym doświetlał, wtedy wypadłby według mnie dużo lepiej). ;-)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Chętnie bym usłyszał kilka wskazówek na temat moich zdjęć od kolegi. Po kliku na zdjęcie otwiera się dostęp do mojej galerii. Z góry dziękuję

[ Dodano: 2018-07-13, 09:12 ]
[img][/img]
K-7 i D FA 100 WR na f 3.2
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
rusałka ostenik
IMGP8950 by Piotr Kaczecki, on Flickr

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach