zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
A ja się wzruszyłam. Ktoś musiał bardzo kochać swego pupila, żeby wpaść na taki pomysł.....
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Czy jak włożyć kartę pamięci do aparatu na film, to stanie się on cyfrówką? https://allegro.pl/minolta-dynax-700-si-i7679762127.html
 

jack  Dołączył: 25 Mar 2007
Się nabijaj. :mrgreen:

Na tej karcie pewnie jest program sterujący elektroniką aparatu.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Te Minolty obsługiwały karty programowe, ale nie MemoryStick Duo. ;-) No chyba że ktoś ją zhackował. ;-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Powinno iść do wątku telefonicznego, tam gdzie było a autouzupełnianiu, swype'owaniu i autokorekcie. :mrgreen:
 

martinis  Dołączył: 01 Mar 2016
Nie ma się co śmiać, tylko trzeba brać, to najtańszy apartament w Poznaniu :)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
I idzie go zamknąć. Na klapkę.
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
Olx
Na sprzedaż body Pentax K200D. Stan wizualny dobry - widoczny na zdjęciach. Mankamentem body jest niedziałający autofocus, jednak manualnie ostrość da się ustawić.
Możliwa wysyłka po przedpłacie na konto.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Widziałem śmiałka, który wystawił na sprzedaż uszkodzonego kastrata MZ-50 z fa 28-80 za blisko 4 stówy! To jest rarytas :evilsmile:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Może to mój były :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref napisał/a:
Widziałem śmiałka
Iza napisał/a:
Może to mój były :mrgreen:
:roll:
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Andy_X, ten aparat wystawiono za 120zł do negocjacji . Została opisana wada więc co tu jest śmiesznego ? Że Pentax i AF nie działa ? ;-)
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
Kot72, Sformułowanie mankament w odniesieniu do braku AF formi jest nieadekwatnym i śmiesznie brzmiącym określeniem (aczkolwiek słownikowo poprawnym). No ale poczucie humoru to kwestia indywidualna i tak jak o gustach, o tym również się nie dyskutuje. Ja widocznie mam to bardziej "żołnierskie".
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
I co? I da się kręcić filmy! O kłamcy, co twierdzicie, że penta(xem)gramem się nie da filmować... ;-)
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
potraff napisał/a:
I co? I da się kręcić filmy! O kłamcy, co twierdzicie, że penta(xem)gramem się nie da filmować...

:?: :?: :?:
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
kerad, mój post został usunięty. "Regulamin", choć nie rozumiem przyczyny, może to powołanie się na okultyzm zraniło moderatora. Była w nim oferta sprzedaży z oeliksa "pentagrama k5", którym "można z powodzeniem filmować w trybie Full HD".
Także tego.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
allthatshewants napisał/a:
może to powołanie się na okultyzm zraniło moderatora

Może, bo mój post ostatni z jedną buźką, też został usunięty...a inne takie posty wiszą. Nie zwracałem uwagi, ale czy nie poznikały posty ze słowem na "G" ?

:roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach