artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Hej dickkettówna :-D :-D
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Hello dickettówna :)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Dickkett
Owa
Łolaboga

Że tak z haiku zajadę. Powitaać ;-)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
dickkettówna, piękne wejście, nie ma co :roll:
Aż się dziwię, że przegapiłem ;-)
Witaj Helen! :-D
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
dickkettówna napisał/a:
Gdzieś w ciemnej sali, gdzie głucho wszędzie, cicho wszędzie
Słychać głosy, słychać szepty "kto to będzie, kto to będzie"
I nagle smuga światła w jeden punkt sceny uderza
Najpierw kroków stuk i już widać, jak istota wątła ku widowni zmierza
W dłoni zaciska mikrofon ozdobiony wstążkami i piórami
"Dzień dobry" - mówi nieśmiało i w odpowiedzi słyszy "Dickkettówna, witamy"


Takie ładne przywitanie. No super.
Z premedytacją całe przywołuję i sam żałuję iż tak pięknie nie nie wierszuję - gratuluję.
 
jerzyl  Dołączył: 18 Lip 2018
witam wszystkich :)
Mam na imię Jurek, moja przygoda z fotografią lusterkową rozpoczęła się pechowo.... KIEW 10. Półautomat który więcej się psuł jak działał, następny był Zenit TTL. Ten to działał i byłem z tegorz powodu szczęśliwy. Były to czasy fotek B&W :) . Fotografia kolorowa to były już marne "małpki". Po okresie zapierania się , nie chce lustra nie... znów zacznie się szukanie obiektywów, filtrów itp. No cóż jest K-s2, obiektyw kitowy poszedł sobie, teraz szukam jaśniejszego zooma . Głownie fotografuję nasze piękne Roztocze.
pozdrawiam wszystkich Jurek
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj, baw się u nas dobrze. Polecam uwadze wątek http://pentax.org.pl/view...1321182#1321182
 
Madelaine  Dołączyła: 25 Lip 2018
Cześć ;-)
Nazywam się Magda, pracuję w marketingu i od niedawna interesuję się fotografią. Przygotowuję się do założenia bloga, na którym połączę moje pasje, dlatego rozglądam się za niedrogim, ale dobrym sprzętem, na którym mogłabym się uczyć i rozwijać. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to właśnie Pentax :-D Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo wskazówek i wartościowej wiedzy :-) Pomożecie?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj!
Baw się dobrze.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Madelaine napisał/a:
Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo wskazówek i wartościowej wiedzy

Masz, to jak w Banku Szwajcarskim ;-) Dowiesz się nie tylko jak i czym robić najlepsze zdjęcia ale również jaką kupić najlepszą pralkę, siekierę, zaparzacz do kawy oraz tani samochód i wiele, wiele innych rzeczy :mrgreen:

Witaj !
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Witamy Madelaine

KasiMagda - wie co mówi - ona zakupy ma już za sobą :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Madelaine, przyłączam się do powitań. I tak jak pisze KasiaMagda, dowiesz się tu wszystkiego. Również tego co dzisiaj zrobić na obiad. Drugiego takiego forum nie ma w całej światowej sieci. A gdy zdecydujesz się na przyjazd np. na PPD, Kaszubskie Grzybki lub inny pentaksospęd to dopiero będziesz wiedziała, ze żyjesz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Madelaine  Dołączyła: 25 Lip 2018
Dziękuję za miłe przywitanie! :-) Od razu się tak swojsko zrobiło :mrgreen:

Ps. Dobrze sie składa, bo wkrótce będę kupować też sprzęty gospodarstwa domowego ;-)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Madelaine napisał/a:
Od razu się tak swojsko zrobiło :mrgreen:

Tak swojsko to tu jest od zawsze, no dobra, odkąd pamiętam.
Pozdrowienia Krzysztof
 
Whicity  Dołączyła: 03 Lip 2018
Witaj ! :mrgreen:
 
newt  Dołączył: 03 Wrz 2018
Cześć,
Mam na imię Krzysiek. Do tej pory wystarczało mi bierne czytanie. Teraz chciałbym zasięgnąć kilku porad i brać udział w RAW Challenge :)

Pozdrawiam,
Krzysiek
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
newt, witaj. Możesz brać udział we wszystkim, jedyne czego Ci nie wolno, to pytać o giełdę :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
rychu, ma rację :mrgreen:
No, i pilnuj się z ortografią i interpunkcją, chyba że masz taką przypadłość :mrgreen:
Witaj :-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
KasiaMagda napisał/a:
rychu, ma rację :mrgreen:
No, i pilnuj się z ortografią i interpunkcją, chyba że masz taką przypadłość :mrgreen:
Witaj :-)


wtedy tym bardziej się pilnuj :)
 
rysiek1996  Dołączył: 15 Lis 2018
Jest mi bardzo miło że zawitałem na Pentax forum.
Na razie jestem nie używając Pentaxa. Jednak w niedalekiej przyszłości mam chęć to zmienić.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach