PiotrR  Dołączył: 03.05.2006
Sprytny kalendarz pod windows Cytuj
Szukam aplikacji kalendarzowej z tak prostą funkcjonalnością, że aż się dziwię, że nie ma tego (albo nie mogę znaleźć) w kalendarzu google'a czy microsoftu. Chodzi mi o możliwość umieszczenia w kalendarzu zadań z czasem koniecznym do realizacji (w dniach), możliwością ich łatwego przesuwania i uwzględnieniem tego, że w określone dni praca się nie odbywa. Na przykład w weekendy. Czyli jeśli umieszczę w takim kalendarzu zadanie, na którego realizację potrzeba czterech dni i ukończenie ustawię na piątek, to zadanie powinno się w kalendarzu rozciągać od wtorku do piątku. Ale jeśli ukończenie przesunę na wtorek, to ma się zaczynać nie w sobotę tylko w czwartek (jeśli ustawię sobotę i niedzielę jako dni wolne). Ktoś coś takiego zna?

szpajchel  Dołączył: 20.04.2006
W GanttProject jest takie coś przy kalendarzu projektu. Definiujesz długość weekendu, np. od poniedziałku do niedzieli, a potem, że w weekendy żadne zadanie nie może być wykonane :mrgreen:

Dzięki, już zasysam.

[ Dodano: 2018-08-09, 19:45 ]
Nie jest to dokładnie to o co mi chodziło, ale da radę, jeśli nie znajdę niczego innego. Dzięki jeszcze raz.

barmiska  Dołączył: 27.08.2014
PiotrR napisał/a:
Nie jest to dokładnie to o co mi chodziło

Bo wykonywanie zadań na czas to nie cecha kalendarza tylko projektu/procesu :-D
Narzędzia do zarządzania procesem/projektem mają takie rzeczy.
Pzdr.

Właśnie wolałbym to mieć w formie zwykłego kalendarza niż na wykresie, ale trudno. Oswoję się.

Skocz do: