zwirlicz  Dołączył: 18 Sie 2014
  K3 nie chce się włączyć - ratunku.
Mój K3 nie chce się włączyć, a jestem aktualnie 650 km od serwisu. Czy może ktoś miał taki przypadek i jest jakiś sposób. Zdaję sobie sprawę, że może być dużo przyczyn.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Więcej danych - stan/wymiana akumulatora, jakakolwiek reakcja korpusu, co się działo przed awarią...
 
zwirlicz  Dołączył: 18 Sie 2014
Aparat ok. 4 lat. Działał normalnie. Bateria starczyła na kilka dni używania.

[ Dodano: 2018-08-10, 20:48 ]
Bateria od nowości nie wymieniana.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Czyli nie masz zapasowej, by móc sprawdzić, czy to nie wina akumulatora? Gdzie teraz jesteś? Może w pobliżu jest jakiś użytkownik forum...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Czy bateria nie jest zupełnie rozładowana, aparat nie leżał dłuższy czas, jeśli tak daj jej więcej czasu na reakcję podczas ładowania, ostatnio mi GR długo wstawał ;)
 
zwirlicz  Dołączył: 18 Sie 2014
Bateria naładowana, jestem w Międzyzdrojach.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Jeśli bateria dobra to może styki zaśniedziałe. Kawałek papieru ściernego na palcu i przetrzeć delikatnie żeby nie wyrwać albo jakiś preparat na patyczek.
 
zwirlicz  Dołączył: 18 Sie 2014
Niestety nie pomogło.

[ Dodano: 2018-08-31, 12:17 ]
No i mam problem, aparat w serwisie Wolska w W-wie. Demontaż aparatu fotograficznego.Demontaż osłon.Demontaż głównej elektroniki-wymiana.Wymiana generatora lampy błyskowej.Montaż oraz kontrola poprawności montażu.Kalibracja wartości AF,WB,AE oraz SR.Czyszczenie,konserwacja korpusu oraz obudowy. Koszt 1771,20 zł.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach