DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
  NOrWAY - "Rock'n'silence"
Jak pewnie część z Was już wie, w galerii w Horten, w Norwegii ma miejsce wystawa prac kolegi znanego powszechnie jako tref :-)
Prezentowane zdjęcia są pokłosiem jego wyprawy do Norwegii w ubiegłym roku.

www.mediumformat.org/norway

Poniżej relacja z wernisażu, który odbył się w niedzielę 5 sierpnia.















































 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gratuluję wystawy.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Gratulacje :-B
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
dołączam swoje gratulacje :) :-B :-B :-B
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Gratulacje :)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja również gratuluję wystawy. Trzymałem kciuki, bo niestety inne obowiązki (wesele w rodzinie) nie pozwoliły wybrać się do Norwegii. Na szczęście już przed wystawą wiedziałem prawie wszystko, bo Tref na XV PPD tak ładnie opowiadał o pracy nad obitkami.
A szałowa czerwona sukienka Izy skradła cały show :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Gratuluję!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piękny temat, gratuluję.
P.S.
Na ostatnim wygląda prawie jak Rubik.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Gratuluję i ściskam mocno!
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przyłączmy się do gratulacji, tzn, ja z Wieśką.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dzięki :-D

Ściślej ujmując zdjęcia prezentowane na wystawie pochodzą z dwóch ubiegłorocznych pobytów w Norwegii.

Po roku przygotowań, wielu godzinach w ciemni, opracowaniu logistyki niezbędnej do organizacji tej wystawy mam juz za sobą wernisaż.

Dziękuję Darkowi za pomoc, obecność i zdjęcia!
Muszę sprawdzić, czy mam foty klatki schodowej...
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Gratuluję!
Ps. Zainteresowanie sokiem jabłkowym rodzi nadzieję na częstsze kontakty i międzynarodową wymianę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie mogłem wystawić flaszek z ojczystą (prohibicja), ale wino ładnie schodziło. Biednie wygląda ten stolik na zdjęciu, a były różne polskie przysmaki (polskie jedzenie miało wzbudzić zainteresowanie, gdyby same zdjęcia nie wystarczyły :evilsmile: )
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
tref, wielkie gratulację, trzymałam kciuki , żeby trema nie była z Tobą tylko MOC ;-) Wyglądaliście naprawdę super. Iza- rządzisz :-B Michał nawet z wyglądu prawdziwy artysta :-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Tref, te malutkie fotki po prawej stronie na dziewiątym zdjęciu to też Twoja robota?
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Pięknie! Szczere gratulacje i życzenia następnych, równie fajnych wernisaży!
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
A szałowa czerwona sukienka Izy skradła cały show

Czyli nie tylko ja to zauważyłem... ;-)
Gratulacje!!!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
fotonyf napisał/a:
Tref, te malutkie fotki po prawej stronie na dziewiątym zdjęciu to też Twoja robota?
Tak :)

Iza zdecydowanie skradła serca wielu gości. I bardzo mi pomogła przed, w trakcie i po wernisażu.

Wiele osób mi pomogło choć pewnie o tym nie wie. Wszystkim dziękuję, choć nie sposób wszystkich wymienić. Samo wsparcie smsowo-mailowe było nieocenione i mobilizujące. Zwłaszcza pod koniec przygotowań, gdy czas uciekał, robota się nawarstwiała, a ja nie chciałem odpuścić. Powiem tak: 15 miesięcy ucieka bardzo szybko. Jeśli ktoś chce się bawić tak jak ja to zrobiłem, niech zarezerwuje sobie dużo czasu i cierpliwości. Znajomych, przyjaciół, pomoc i wsparcie będzie miał na tym forum, wiec o to martwić się nie musi :!:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Też pogratulować chciałem. :-B
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
tref, gratulacje! Zdjęcia piękne, tym bardziej, że w każdej chwili mogę sobie je w domu pooglądać (choć pewnie to nie to samo co oprawione i w większym formacie ;-) ).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach