ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Graty! ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No bez przesady, oni są dosyć młodzi.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Gratulerer!
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Ja również gratuluję.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Gratuluje !

Jest, to niewątpliwie osobisty sukces ale zawsze cieszy jak Polak doceniony jest za granicą i w dodatku nasz Admin, także podwójne gratulacje, a właściwie potrójne :-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
To na forum też gratulujemy!

Iza! Cóż, Iza ...
Nie rozwinę, bo albo oberwę od razu w domu albo będę miał odroczoną "wypłatę" od trefa na "Grzybkach" ;-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Zawstydziłam się :oops:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kojut napisał/a:
w każdej chwili mogę sobie je w domu pooglądać (choć pewnie to nie to samo co oprawione i w większym formacie ;-) ).
oj, zdecydowanie nie to samo! Toż po to siedziałem w ciemni, żeby była różnica :) A jest kolosalna. Zresztą, w albumie nie na połowy zdjęc, które wiszą na wystawie i jest to dość dobra połowa jak sądzę... Choć bywam nieobiektywny ;-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Tref - a czemu jakoś nie upiąłeś włosów? Ew. kucyk, dredzik, jakiś kolorek?...
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
Mertz, Tref wygląda rewelacyjnie :-)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Eee, nie przesadzajmy...
:-P
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Włosy nie zrobione, żadnego vege-hasła lub czegewary na T-szercie, zamiast tego czysta koszula kulturalnie w spodniach. Laczki, soczki zamiast yerby tudzież trojanki litewskiej z wodą (lub jakiejś lokalnej wersji). Żadnego happenigu lub instalacji, ew. miejscowej kapeli metalowej dla subtelnego kontrastu.
Tref - jesteś obrzydliwym normalsem (że zdjęć nie znam, to się tego czepnę, żeby tak miło i kolorow nie było :evilsmile: - bo tu wszyscy tacy mili...)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mertz napisał/a:
żadnego vege-hasła
No nie, ale kanapki ze smalcem były :evilsmile:
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
i bimber spod stołu ;-)
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Gratulacje :-B

P.S. A gdzie można zobaczyć zdjęcia z wystawy?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
rysiekll napisał/a:
A gdzie można zobaczyć zdjęcia z wystawy


No właśnie też chciałam zadać, to pytanie ale nie chciałam być znowu taka miła ;-)

Na poważnie: czy są gdzieś może te zdjęcia w sieci dla potomnych i nie tylko ?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nasz administrator nie zna się na internetach i nie przeszedł jeszcze kursu dodawania obrazków do strony/bloga i niestety oblał egzamin z Facebooka i Instagrama.
Dlatego osoby chcące obejrzeć zdjęcia proszone są o wpisywanie się w tym wątku, Tref będzie każdego odwiedzał osobiście, o ile zbierze 500 lajków na swoim Facebooku (można dopisywać tylko jedną osobę na raz).

1. Tatsuo_ki
2. Milo.
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
Michu, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-B
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
W ten sposób uruchomiony został prodżekt: "przyjadę do Ciebie z moją wystawą".

Teraz trzeba złożyć wnioski o dofinansowanie. Czy ktoś ma jakiegoś zioma/brata/swata w radach nadzorczych, czy tez panuje nihilizm ontologiczny?
Nie żeby od razu nepotyzm, ale taki lobbing niewielki może ;-)

Zdjęcia z wystawy są na wystawie do końca sierpnia. Wersję elektroniczną mógłbym pokazać na Grzybkach. Mam wstręt do pokazywania w necie, bo to kłóci się z ideą wystawy na żywo. Zwłaszcza, ze ta wystawa była mocno nastawiona na pokazanie różnic pomiędzy barytem a plastikiem, papierem maczanym w chemii a sztuczniakiem z labu. Zrobiłem nawet specjalny próbnik papierów do podotykania podczas oglądania wystawy, żeby mniej świadomi odbiorcy poczuli tzw. feeling (wyszło mi językowe butterowe masło, czyli tez masło maślane).
W galerii każdy może dotknąć próbek na barycie i próbek na plastiku. Z bliska zobaczyć fakturę papieru, tonalność, głębię cieni, strukturę włókien i piękny półmat kartonu.

Zrobienie tej wystawy właśnie w sposób chemiczny było pierwotnym założeniem i stąd tyle pracy.

Pomyślę nad tym, żeby chętni odbiorcy mogli zobaczyć zdjęcia, ale jeszcze nie mam pomysłu jak to zrobić.

[ Dodano: 2018-08-21, 17:30 ]
A włosy ułożyłem 8-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
tref napisał/a:
W galerii każdy może dotknąć próbek na barycie i próbek na plastiku. Z bliska zobaczyć fakturę papieru, tonalność, głębię cieni, strukturę włókien i piękny półmat kartonu.

Boję się zapytać o ramy (dąb muskany halnym na słonecznym stoku mazurskiego jeziora?). A serio - pomacałbym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach