Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
foto napisał/a:
Alyjen K-5II i IIs są tak fajnymi korpusami, że mimo zakupu K-1 zostawiłem sobie K-5IIs

No widzisz, ja stety/niestety kupiłem K-5 tuż przed premierą 5II i mimo, że był to ogromny upgrade z K200D (przy okazji zmieniłem obiektywy na porządniejsze) to jednak zawsze był lekki niedosyt. Na szczęście teraz udało mi się dorwać K-5II w bardzo dobrym stanie i liczę, że jeszcze posłuży. Coraz trudniej będzie kupić K-5II (że o IIs nie wspomnę) z niewielkim przebiegiem i w znośnym stanie.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Alyjen Jak przymierzałem się do K-5II to miałem dylemat czy K-5 czy K-5II i wybrałem K-5II, wcześniej miałem K-200d i K20d i różnica w AF była bardzo duża.
W chwili jak pojawił się K-3, odczekałem do czasu wyprzedaży ostatnich egzemplarzy K-5IIs i kupiłem w Ole Ole za 3200 :mrgreen:
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Właśnie teraz na "jedynym słusznym portalu" jest K-5II za taka właśnie cenę. Są i obiektywy. Ktoś wyprzedaje cały system.
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Miałem k-5, obecnie k-3 i jak dla mnie to chciałbym mieć nadal matrycę (choć oczywiście bez AA) z tego pierwszego a wszystko inne z tego drugiego ;)
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Pojawił się na Allegro K-5IIs w wydaje się ładnym stanie
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Alyjen napisał/a:
Coraz trudniej będzie kupić K-5II (że o IIs nie wspomnę) z niewielkim przebiegiem i w znośnym stanie.
Wystarczy chyba wyjrzeć poza rodzime portale aukcyjne ;-)
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
JacekK napisał/a:
Właśnie teraz na "jedynym słusznym portalu" jest K-5II za taka właśnie cenę. Są i obiektywy. Ktoś wyprzedaje cały system.

Wygląda rewelacyjnie ta aukcja, stety/niestety ja już nie potrzebuje ale może komuś się przyda :)

Ryszard napisał/a:
Wystarczy chyba wyjrzeć poza rodzime portale aukcyjne ;-)

Fakt, tam jest tego więcej i czasem ceny na tyle dobre, że nawet z przesyłką da się kupić taniej niż u nas ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach