plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Też widzę tylko drugie.
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
powalos, Dawno nie wrzucałem nic nowego (umieszczonego świeżo w internecie) Próba wrzucenia zdjęć z dawnej" PicasyWeb" a teraz "Archiwum albumów użytkownika..." tyle że umieszczonych w internecie teraz w zdjęciach googla (zdjęcia googla strasznie długi link) po zalogowaniu W dawnej PicasieWeb ukazał si katalog z nowymi zdjęciami umieszczonymi w "zdjęciach googla" i na próbę z PicasyWeb (Archiwum albumów użytkownika) wysłałem zdjęcie na forum i wylogowałem się z googli, Na razie widać a jak długo?

[ Dodano: 2018-02-17, 22:05 ]
Pierwsze zdjęcie było wysłane z katalogu "Automatyczna kopia zapasowa" chyba wirtualny.
Drugie z katalogu o takiej samej nazwie jak w zdjęciach googli)

[ Dodano: 2018-02-17, 22:08 ]
Dodam że po wylogowaniu z "Archiwum albumów użytkownika" katalogu i wysłanego zdjęcia nie widzę w dawnej PicasieWeb ale widać na forum.
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Próba
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Krzysiek K., chyba udana.
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
rychu - dzięki za informację :-)
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Stare "Archiwum albumów użytkownika Google" dziwnie zaczęło pokazywać niektóre zdjęcia pojedynczo poza katalogami np.
1

2

Zdjęcie 2 wstawiane z katalogu
Zdjęcie 1 "https://lh3.googleusercontent.com/FPElORdg_rJF_NVLS8equdEGIzsSlp_aI7ZU_hW8GcCDYQJ5n9jA1G3aN5NsU3vVaQvyxNvmVSIYWUphrtI=w700-h700"
Zdjęcie 2 "https://lh3.googleusercontent.com/UNIOSbZsv2zV3er6dSKlYkM1vHzklSTEkMmsTvvV0OxgCWk6NABvoMLbHaU0fPl7Fx3lLTMrHIKkjysAuQo=w700-h700"
Inne adresy linków , jak długo będą wyświetlane?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Znowu coś grzebią.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Widzę na forum rózne sposoby wstawiania z Flickr i mam pytanie. Nie chcę zeby po kliknięciu otwierała sie ogólna strona ze zdjęciem tylko samo zdjęcie ale w oryginale (większym niz zalecane na forum 900x600). Można tak, w sensie ze forum samo sobie zmniejszy (przykładowo z 1368x900) czy to będzie za duzo obciązać P@PL?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Testuję osadzanie z onedrive
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Widać.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Dzięki.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Chyba, że komuś w pracy wycięli, to nie widać (pozdro) ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ciekawy pomysł przyszedł mi do głowy


zastanawiam się czy będzie działał
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Na razie widać emzetkę. ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
czyli troche działa - zobaczymy jak długo
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Rivelv, na smarkfonie widzę.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ciekawe
zdjęcie wrzuciłem jak by z folderu google hangouta. na zasadzie wysłałem fotę komuś. wiec jak się ją oglada w pełnym rozmiarze to jest osobny link do niej.
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Sprawdź, czy po usunięciu konwersacji albo jej zarchiwizowaniu dalej będzie działało.
Bo u mnie widać motór :-)
Pzdr.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
no spróbujemy
pojawia się taka informacja:
Usuwanie rozmowy
Trwale utracisz swoją kopię historii tej rozmowy. Natomiast inni uczestnicy nadal będą mogli ją wyświetlać, w tym również wysłane przez Ciebie zdjęcia. Jeśli chcesz je usunąć, otwórz archiwum albumów Google. Więcej informacji


usunąłem rozmowę
wiec zobaczymy jak będzie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach