Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
wuzet napisał/a:
Jako że problem jest z moim gx7 to zapytam tutaj. Zaginęła mi ładowarka. Kupiłem na eBayu zamiennik ale nie bangla. Niby kontrolka świeci na czerwono, po jakimś czasie zmienia się na zielony ale bateria jak nie działała tak nie działa. Kolor zmienia się po kilku/nastu minutach, wiec nie ma szans żeby bateria się naładowała. Podejrzewam że ładowarka made in China jest be. Teraz pytanie .... Ładowarek w sieci jest sporo ale większość na zdjęciach ma dwa styki. Moja też. Oryginalna ma cztery, tak jak i bateria
Czy ktoś kupował zamiennik ładowarki i mu działa ? Jeśli tak to ile ma styków ? Ewentualnie jakaś wskazówka gdzie można kupić działającą ?

A może szlag trafił nie tylko ładowarkę ale i bakterię?!
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Jak się okazało, zarówno ładowarka jak i baterie są dobre. Zawinił operator ;-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Słynny czynnik ludzki. :-)

P.S. A ja od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem GX8.
Mniam-mniam aparacik.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Benek, mój do mnie leci. Zobaczę czy zostawić sobie E-M1 mk1 czy GX8. Zdażyło już Ci się doświadczyć shutter-shock? Czy na nowym FW w tym trybie auto jest to do uniknięcia?
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
bbartlomiej napisał/a:
Benek, mój do mnie leci. Zobaczę czy zostawić sobie E-M1 mk1 czy GX8. Zdażyło już Ci się doświadczyć shutter-shock? Czy na nowym FW w tym trybie auto jest to do uniknięcia?

Jaki shutter-shock? Od razu po kupieniu włączyłem na stałe elektroniczną migawkę i z głowy. Nie mam zamiaru się tym przejmować. :-)
Co do aparatu - jestem po prostu zachwycony sprzęcikiem. Dawno nie miałem takiej radochy. Z 12-32 bardzo poręczny zestaw. Nie wiem jak działa Dual IOS w nowszych korpusach, ale tutaj jest świetnie, tak na 100-300, jak i 35-100 4-5.6. Bałem się trochę tej stabilizacji Panasa, a okazuje się, że nie jest wcale tak źle w porównaniu z korpusami Olympusa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach