Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Cudo!
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Ja niczego nie widze :evil:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie widać. Nr wiem, czy to nie jest zależne od zalogowania się właściciela i/lub użytkownika do gugla.
Poza tym jeśli link nie kończy się rozszerzeniem .jpg, to będzie ciężko, żeby się poprawnie wyświetlał.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To nie tak, googlowe linki nie kończą się rozszerzeniem pliku graficznego lecz sekwencją definiującą wielkość wyświetlanego obrazka. Aby zdjęcia były widoczne muszą być w katalogu udostępnionym. Ponadto trzeba je udostępniać z "wnętrza katalogu". Jeśli linki pobierzemy z poziomu katalogu głównego google zdjęcia, zdjęcia nie będą widoczne.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
To nie tak, ponieważ te same zdjęcia jedni widzą, a inni nie.

[ Dodano: 2018-01-23, 07:58 ]
Jeśli na andrucie widać zawsze u wszystkich, znaczy, ze są zalogowani do G.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
U mnie widać tylko połowę zdjęć.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jestem w tej chwili na androidzie i widzę jedynie podlinkowane ponownie. Rzecz w tym, aby zdjęcia były widoczne również dla niezalogowanych do googla.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bo stoisz w połowie logowania :-P

Jak oglądam z linku to widzę, a na forum nie. Jestem zalogowany do G.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Panowie, wyłączcie komplikator! ;-)
Meggido, odwagi! Warto! Ja dałem radę z Google'm, to i Tobie się uda. ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja również na forum nie widzę, z linku tak.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja również jak wyżej rychu,
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Taki tam filmik....
https://youtu.be/a6OGl3VB6x4
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Meggido, ten skład wagonów DB Cargo to jakiś gotowiec jest? Bo nie wyobrażam sobie robienia od podstaw całego składu :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Kytutr napisał/a:
Meggido, ten skład wagonów DB Cargo to jakiś gotowiec jest? Bo nie wyobrażam sobie robienia od podstaw całego składu :-)

Tak, to są gotowce. :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie ma trakcji, czyli pantograf pobiera energię jakąś metodą pana Tesli :evilsmile:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Przecież widać, że ma WIFI. :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
tref napisał/a:
Nie ma trakcji, czyli pantograf pobiera energię jakąś metodą pana Tesli :evilsmile:

Jesli juz, to nie ma SIECI TRAKCYJNEJ. Gdyby nie bylo trakcji, to by nic nie pojechalo czyli nie bylo napedu. ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Traction Avant ;-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Jakiś czas już tu nie pisałem i nic nie pokazywałem. Zaryzykuję raz jeszcze linkowanie z Google+. :-) Cały mój folder ze zdjęciami modeli jest dostępny tu:
https://goo.gl/photos/4GPnUpZcbRbXFbvX9
Oto postęp prac nad ET22-1060. :-) Pantografy poskładane, zamontowane na dachach i połączone z mechanizmami podnoszenia i opuszczania. Wózki też złożone, trzeba dekielki dorobić, napęd sprawdzony, teraz buda do szpachlowania i lakierowania. :-) Niebawem koniec.
Tutaj jest link do folderku w Google+ https://plus.google.com/u/1/108741932608592515380/posts/cjMvA5SZrXX
Dajcie znać czy coś widać. Dla mnie obecnie majstrowanie przy linkach z Google, to jakaś magia....
A tutaj zdjęcia:













A projekt Dragona jest ukończony. Detale już się produkują. :-)
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Super. Ja z telefonu widzę , z kompa jeszcze nie próbowałem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach