tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ha, też mam kolekcję z drewutni

240

 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
2x240 - nieźle
i 3x40
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
M.K, świetne masz auto, czasami mnie nachodzi żeby sobie takie kupić ale żona mi marudzi. Byłem już kilka lat temu bliski zakupu W124 w wersji kombi 3,0 TD z telefonem, silnik miał aksamitny dźwięk i sprawa się jakoś rozmyła. Mój ojciec ma klasę W202 z motorem 2,5 TD i bardzo fajnie się tym jeździ.
Jaki masz motor w swoim aucie

 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
2.2 benzyniak. Bardzo fajny, nowoczesny motor z 16 zaworami. Na chwilę obecną pali mi 11 litrów po mieście gazu, na trasie - zależy od prędkości, ale jak trzymam 120 to też 11 weźmie. Diesle są bardzo wytrzymałe, ale bardzo rzadko mają niskie przebiegi.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
U ojca brakuje mi tylko skrzyni automatycznej, auto ma oryginalny przebieg 286000 to jeszcze spory zapas został tylko blacharki trzeba pilnować
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ale blacharka nie jest najgorsza w nich. Owszem rdzewieją, ale to nie jest słynne rdzewienie jak w w210. No to może wieczorem wrzucę kilka fotek w201 - poprzednika w202. Miałem prawdziwego białego kruka - bo w201 to były mercedesy najczęściej w wersji bieda edition, a dzisiaj to prawdziwe youngtimery. To sobie zobaczysz.

[ Dodano: 2018-10-05, 09:55 ]
tref, a możesz uzupełnić o dane w stylu jakie auto i data. Fajnie będzie za jakiś czas spojrzeć i powspominać. Jeśli wątek nie obumrze.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Znajomy miał w210 i tak mu to auto rdzewiało, że aż trudno było uwierzyć, przerdzewiały mu mocowania amortyzatorów z przodu i auto opuściło się na ziemię. Ja w swoim mam karoserię aluminiową i tylko część blachy i jak na razie jest spokój
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
No to zgadywanka. Podpowiedź: Klasyk, czytaj staroć. Właściwie, to całkiem nowy staroć jak na starocia.


79 900 - 1

 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
tref napisał/a:
No to zgadywanka. Podpowiedź: Klasyk, czytaj staroć. Właściwie, to całkiem nowy staroć jak na starocia.
Citroën 2CV.
Daj coś trudniejszego i w ogóle to wydziel z tego nowy wątek, z zagadkami motoryzacyjnymi :-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Obiecana deska w201



Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach