Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Szanowny espresso, ponieważ nie dajesz mi możliwości wyjaśnienia Twoich ewentualnych wątpliwości ani mailowo, ani telefonicznie, ani osobiście (co kiedyś proponowałam), jestem zmuszona odpowiedzieć tutaj na Twoją kolejną zaczepkę. Kwestia istnienia giełdy na naszym Forum została wyjaśniona dogłębnie i niejednokrotnie. Decyzja ta została podjęta przez osoby odpowiedzialne za jej zarządzanie wobec braku możliwości dalszego jej prowadzenia z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Należy pamiętać, że opieka nad Forum jest sprawowana społecznie, podobnie jak wszelkie inne inicjatywy podejmowane tutaj przez naszych Forumowiczów.
Padła również propozycja zaangażowania się w tę sprawę przez chętnych Forumowiczów. Nikt się nie zgłosił. Wobec tego, handlu na naszym Forum nie ma i wszyscy musieliśmy się z tym pogodzić.
Nie rozumiem, czemu mają służyć Twoje ciągłe nawiązania do tego zamkniętego tematu, wrzucanie ogłoszeń i udawanie, że nie wiesz, o co chodzi. Na pewno nie służy to rozwijaniu dobrej atmosfery na Forum. Chciałabym więc zwyczajnie, po ludzku prosić Cię o pogodzenie się z tą sytuacją i niewracanie do tego tematu. Pokój z Tobą.

p.s. Jedyny "Prezes", jakiego kojarzę z tego Forum to żartobliwa ksywka Sylwiusza.

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Jeszcze bym zrozumiał jakby to dotyczyło nowego użytkownika albo takiego który hibernował kilka lat...

Kuba Nowak  Dołączył: 12.05.2010
A tak przy okazji - będzie w tym roku jakaś grupowa zakupa?
W zeszłym roku przegapiłem :cry:

espresso  Dołączył: 30.04.2007
Iza napisał/a:
Szanowny espresso
Jeśli o mnie chodzi to pasuję
opiszon napisał/a:
Jeszcze bym zrozumiał
nie dziwię że nie rozumiesz.

Skocz do: