krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Jeśli chodzi o znajomość angielskiego to zarówno w Norwegii jak i Szwecji nie ma problemu z dogadaniem sie w tym języku, z tego co wiem w innych krajach skandynawskich również. W Wenecji nie byłem, ale w tym rejonie we Włoszech który zwiedziłem po angielsku ni diabła nie szło się porozumieć, niewiele lepiej jest we Francji (nie mówię oczywiście o Paryżu).
Powiem szczerze, że wbrew naszym kompleksom, Polska wcale nie odstaje w tej kwestii od średniej Europejskiej.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
różowe okulary ale jak długo...

Do pierwszej kąpieli w śniegu :mrgreen:
z aktualnych obserwacji wynika, że ceny są porownywalne, trzeba czekać na okazję.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
tak mnie natchnęliście na okazje
i chyba to się nada.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Prywatnych ogłoszeń nie linkujemy.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ojoj - sorki - ale to nie moje ogłoszenie - żeby nie było.
przypadkiem znalazłem. i omyślałem że to faktycznie może być okazyjny zestaw
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Myślę, że doskonale wiesz co miałem na myśli ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
krzychu1979 napisał/a:
Powiem szczerze, że wbrew naszym kompleksom, Polska wcale nie odstaje w tej kwestii od średniej Europejskiej.

Ale że co , znajomość angolskiego uniwersalną miarą rozwoju cywilizacyjnego? Znam ciekawsze mierniki :-P
[P.S. Język Angoli znam i potrafię się nim posłużyć, ale do zachwytu mi daleko]
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
K-70 za 2399 zł

https://www.cyfrowe.pl/pr...ml?idPromo=1344

Oraz mnóstwo innego sprzętu po taniości ? ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Królewna na ziarnku grochu...

 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Hmm
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Szanowny espresso, ponieważ nie dajesz mi możliwości wyjaśnienia Twoich ewentualnych wątpliwości ani mailowo, ani telefonicznie, ani osobiście (co kiedyś proponowałam), jestem zmuszona odpowiedzieć tutaj na Twoją kolejną zaczepkę. Kwestia istnienia giełdy na naszym Forum została wyjaśniona dogłębnie i niejednokrotnie. Decyzja ta została podjęta przez osoby odpowiedzialne za jej zarządzanie wobec braku możliwości dalszego jej prowadzenia z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Należy pamiętać, że opieka nad Forum jest sprawowana społecznie, podobnie jak wszelkie inne inicjatywy podejmowane tutaj przez naszych Forumowiczów.
Padła również propozycja zaangażowania się w tę sprawę przez chętnych Forumowiczów. Nikt się nie zgłosił. Wobec tego, handlu na naszym Forum nie ma i wszyscy musieliśmy się z tym pogodzić.
Nie rozumiem, czemu mają służyć Twoje ciągłe nawiązania do tego zamkniętego tematu, wrzucanie ogłoszeń i udawanie, że nie wiesz, o co chodzi. Na pewno nie służy to rozwijaniu dobrej atmosfery na Forum. Chciałabym więc zwyczajnie, po ludzku prosić Cię o pogodzenie się z tą sytuacją i niewracanie do tego tematu. Pokój z Tobą.

p.s. Jedyny "Prezes", jakiego kojarzę z tego Forum to żartobliwa ksywka Sylwiusza.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jeszcze bym zrozumiał jakby to dotyczyło nowego użytkownika albo takiego który hibernował kilka lat...
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
A tak przy okazji - będzie w tym roku jakaś grupowa zakupa?
W zeszłym roku przegapiłem :cry:
 

dendrol  Dołączył: 25 Paź 2010
Kuba Nowak napisał/a:
A tak przy okazji - będzie w tym roku jakaś grupowa zakupa?
W zeszłym roku przegapiłem :cry:

Działaj bo znów przegapisz;)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Zakupy grupowe nie obejmują książek więc mała wstawka/dodatek dla łaknących wiedzy przygotowana przez księgarnie Ebookpoint.pl z okazji jej siódmych urodzin.
Na przykład Podręcznik dla fotografów - Lightroom 6/CC za ->19,90 zł <- ( przeceniony z 129zl).
Oficjalny podręcznik Photoshop CS6 za taką samą kwotę tj -> 19,90 zl <- .
Są też pozycje o Gimpie i Photoshop Elements w równie niskich cenach.
A wszystko TU
[ książki w formacie "pdf" ]
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Nie sądziłem ,że na tym forum usuwa się wpisy. :evil:
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
idzi, jak na każdym forum. Ale dotknięte paranoją tematy handlu to na P@PL wyjątkowo łakomy kąsek ;)
Wszystko powinny wyjaśnić tematy związane z g* (boję się napisać pełne słowo - chodzi o miejsce handlu, jak np. warszawski Wolumen, tylko, że wersji forumowej) :D
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Misztu napisał/a:
Ale dotknięte paranoją tematy handlu to na P@PL wyjątkowo łakomy kąsek ;)

Nic zdrożnego nie napisałem, podałem tylko link do sklepu i napisałem ,że można kupić w "dobrej "cenie Tamrona z mocowaniem Pentax. A ,że był to sarkazm z mojej strony to prawda, bo szlag mnie trafia ,że różnica w cenie kopi Tamrona to prawie 3 tys złotych. Do zielonych- jeśli macie jakieś uwagi to proszę napisać, zwrócić uwagę, nie pogniewam się. Ale takie kasowanie postów wcześniej czy później szkodzi forum.
Dodam na koniec ,że jestem amatorem, pomimo to mam worek sprzętu z logiem Pentax, i dość mocno utożsamiam się z tą marką, jednak nie widzę od dawna ,żadnej troski o takiego odbiorcę jak ja ze strony tej firmy.

 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
idzi, no to robi się coraz weselej ;)
Skoro na g. można było paść ofiarą oszustwa, to może prewencyjnie nie można już linkować ofert przedstawionych przez różne formy działalności gospodarczej?
To ma sens.
W końcu założenie sp. z o.o. to trochę papierów i 5000 zł kapitału.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
To był link do sklepu do którego linki są przynajmniej w kilku postach trzy strony wcześniej. Zupełnie nie wiem o co chodzi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach