Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Wrześniowe wysłane :-D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Generic napisał/a:

Swoja drogą powiem wam, że chciałem kontynuować zdjęcia rowerzystów, ale w kolorze. I we wrześniu zrobiłem coś, co jeszcze mi się nie zdarzyło - serio, nigdy. Zapytałem zupełnie obcą osobę na ulicy czy mogę ja sfotografować. Nawet dwa razy! W sensie, że dwie osoby, przy dwóch okazjach! Dla mnie to duży krok.

Pokażesz kiedyś?
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Jasne, jak będzie co o-)
Ogólnie to jak coś będzie w tym temacie przybywało to się pokaże na tumblrze pewnie. Ale na razie pierwsze rolka w tym temacie jeszcze się kisi niedokończona w aparacie. W dodatku to pierwsza rolka tym aparatem wiec kto to wie co to będzie.
No i teraz będzie już coraz trudniej bo zimno idzie. Łańcut jest mało rowerowy o-\

[ Dodano: 2018-10-06, 21:38 ]
Nienawidzę skanowania!
Wrzesień wysłany.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Ja dopiero wyślę jutro lub w sobotę.
Generic, lepiej w ciemni posiedzieć ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
kojut napisał/a:
lepiej w ciemni posiedzieć ;-)

całkowicie przyznaję rację, ale ja już jej nie mam. Większość sprzętu kisi się w pawlaczu. Pzdr.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
kojut, i tak niedospany chodzę a ty mi jeszcze ciemnię wciskasz o-)
Mam wszystko co potrzeba, leży i czeka na lepsze czasy. No ale w łazience 1.5x2.2m? o-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Duża łazienka, moja w bloku ma 1,45x1,55 ;-)
Były czasy, że używałem jej jako ciemni.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Wywołałem, zeskanowałem i już prawie gotowe. Muszę jechać (już mnie ścigają) i nie wyślę. Wrócę na niedzielę. Jeśli nie problem - wyślę rano w niedzielę.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Niedziela ok.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
plwk napisał/a:
Duża łazienka, moja w bloku ma 1,45x1,55

Ale WC osobno?

W sumie to swoją jednak zmierzyłem i wyszło 1,3x2,6. Czyli metraż prawie trafiłem tylko coś mi się proporcje zachwiały.
Ale uwaga - drzwi otwierane do wewnątrz! Chwile się już zbieram do przeróbki na przesuwne od zewnętrznej strony.

Dobra - dość narzekania. Da się i w takiej, mam nawet rozplanowane co gdzie umieścić. Ale po prostu czas potrzebny na rozłożenie wszystkiego, zrobienie paru odbitek a później posprzątanie wszystkiego zredukował by moją dawkę snu co najmniej o połowę.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Panowie! Jest rozwiązanie!

„Foto” nr 7-8/1985
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Słaba frekwencja we wrześniu...
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
Jeszcze ja, jeszcze ja! ;-) Mogę prosić o ulgę dla spóźnialskiego? Odebrałem skany z labu w piątek, ale przez cały weekend nie miałem siły na dokonanie wyboru :-( Obiecuję się spiąć i dzisiaj wysłać.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Muszę sobie zapisać, żeby w styczniu sprawdzić, czy będzie piąta edycJA. Trzy lustrzanki spojrzały na mnie z wyrzutem, gdy ostatnio szukałem obiektywu żony.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Cytat
Muszę sobie zapisać, żeby w styczniu sprawdzić, czy będzie piąta edycJA.


Nie ma co zapisywać sprawdzania. Będzie.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ponieważ Ilford PAN 400 mi „wyszedł”, a nie planuję na razie zakupu materiałów, chciałbym w listopadzie i w grudniu skorzystać z Ilforda HP5+, którego mam jeszcze trochę w zapasie. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu. :-)

A październikowa rolka jeszcze w aparacie.
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Nie wiem jak inni, ale ja nie mam :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja nie mam.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Dziękuję za przychylność. Jednakże powalos, dusza człowiek, szykując drugie śniadanie, znalazł w lodówce kilka rolek PANA 400 i postanowił mi je podarować, za co raz jeszcze dziękuję, dlatego dokończę rok na tym materiale. :-)

A tymczasem kończę skanować rolkę październikową.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
[ Dodano: 2018-11-06, 12:49 ]
bakulik napisał/a:
szykując drugie śniadanie, znalazł w lodówce kilka rolek PANA 400


Jak żeś to wypatrzył ? :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach