apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
espresso napisał/a:
Nie był to smok przypadkiem?

Smok to nie był z pewnością!
Ps.
Wyszedłem na rynek i okolice około 4 nad ranem i widziałem tam różne ''okazy'' :-(

[ Dodano: 2018-08-06, 07:25 ]
KasiaMagda napisał/a:
Byłam dzisiaj w Krakowie ale ani Pana, ani smoka nie widziałam.

Też żałuję.
Dziś jadę do Białki Tatrzańskiej.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Pozdrawiam dwóch panów spacerujących po promenadzie w Gdyni w sobotnie południe 1-go września. Pozwoliłem sobie mijając powiedzieć ,że nigdy nie widziałem dwu aparatów Pentax jednocześnie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Widać, że masz braki w odwiedzaniu forumowych imprez, zobaczyłbyś co najmniej kilkadziesiąt :mrgreen:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Jeśli chodzi o dwa Pentaksy koło siebie, bo w czeskich skalnych miastach tydzień temu też mi się trafiło.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
2 Pentaksy na metr kwadratowy odnotowano rankiem w Gdańsku Wrzeszczu.
I jeszcze zum, dwa limitedy i mały (tfu!) Canon ;-)
Rivelv, dziękuję i pozdrawiam!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przypomniało mi się, że 10-go października, na Wysokiej, spotkaliśmy pentaksowe małżeństwo z Zielonej Góry. O ile dobrze zrozumiałem, forum obserwują, ale nie są zarejestrowani. On miał K-5II a ona chyba K200D.
Pozdrawiam :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Młodziutka dziewczyna w schronisku na Hali Kondratowej 17 tego w środę.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
rychu, masz na myśli fakty, plany czy marzenia?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard, :mrgreen: nie ważne, i tak z żoną byłem :-D
Ale była z krwi i kości z Pentaxem na szyi opierającym się na realnym ciele :-D
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Człowiekiem z Pentaksem na szyi, spotkanym dzisiaj w Cytadeli, w Muzeum X Pawilonu, jestem ja - Koteki. Pozdrowienia dla Izy i Trefa - dzięki wam po latach przerwy zalogowałem się do forum i pewnie zostanę tu na dłużej.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ha, było super, dziękujemy za miłe spotkanie i jesteśmy pod wrażeniem tego, co krótkofalarsko robicie. Warto było na świętowanie wybrać miejsce mniej popularne niż plac w centrum miasta. Jednocześnie Cytadela jako źródło sygnału radiowego o odzyskaniu niepodległości to lokalizacja najlepsza. Krótkofalarska stacja amatorska o znaku wywoławczym SN1918WAR (nawiązującym do znaku wywoławczego przejętej przez Polaków radiostacji), obecna będzie na pasmach fal krótkich do końca 2018 roku.

Cytat
W nocy z 18 na 19 listopada 1918 roku, z przejętej po Niemcach radiostacji zainstalowanej w Warszawskiej Cytadeli, nadano tekst podpisanej kilka dni wcześniej przez Józefa Piłsudskiego depeszy, proklamującej powstanie niepodległego Państwa Polskiego. Depesza, przetłumaczona na kilka języków, skierowana została do rządów USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Japonii, Niemiec oraz „wszystkich państw wojujących i neutralnych”.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
We czwartek w suchednioskim Mc Donaldzie spotkałem jednego kudłatego i jednego kudłatego inaczej pentaliba! Zdziwiłem się, że w Mc Donaldzie to można dostać, bo mówili o jakimś sChabie i że jadą wysadzić jakiś pociąg ... czy coś.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
sołtys napisał/a:
mówili o jakimś sChabie i że jadą wysadzić jakiś pociąg ... czy coś.

To nieładnie, że nie dołączyłeś do nich żeby im pomóc :-(
Larum grają! Michale :-D
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Dzisiaj na zaporze w Tresnej był widziany młody człowiek z pentaxem około godziny 13.30 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik napisał/a:
był widziany młody człowiek z pentaxem

Desperat, pewnie szedł się topić :mrgreen: :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
rychu, desperaci to wchodzili na Babią z Canonami żeby się z Diablaka rzucić :mrgreen:

[ Dodano: 2019-05-02, 18:40 ]
Rychu jak zobaczylam że nadeszła odpowiedz na tym wątku to sobie pomyślałam że może jakiś Pentax z Żywca i może się uda wieczorem jakieś zdjęcia zrobić :mrgreen: . A tu kicha :shock:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik, no należało gościa miło zagadnąć i zaprosić na forum. Przytulance zapewne nie śmiałby odmówić. ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
powalos, miałam nawet taki plan ale z xzidciakami bylam a on po druhmgiej strobie ruchliwej drogi :-|
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik napisał/a:
A tu kicha

Dziękować :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach