RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Saab Vector
Skoro to forum Pentax-a to może ktoś wie gdzie można tanio i dobrze naprawić Saab-a Vectora z 2005 roku z uszkodzoną automatyczną skrzynią biegów. Silnik Z19DTH, Turbo - Diesel, chętnie podkarpackie.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
W Rumi jest serwis Saaba, ale to pewnie za daleko…
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Koszt paliwa zniweluje zysk na cenie
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Akurat Saab-Rumia nie jest na liście polecanych. ;-)

Nie lepiej zajrzeć na forum saabowe? :roll:
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Pytanie retoryczne - pewnie tak ale wierze w moc marki. Pentax
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Naprawa automatu? Szukaj używki na podmianę. To chyba w jakimś Oplu powinno być takie same?
 
wareks  Dołączył: 18 Wrz 2009
Automaty też się naprawia. Z używaną skrzynią również mogą być problemy.
Ja dziś właśnie odebrałem moją "RENIE" po naprawie skrzynki i mam nadzieję, iż następne 250 tyś km będzie mi służyć.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wareks, masz w Dębicy jakiś dobry serwis od Renówek? Bo mój brat ma Scenica i z czasem pewnie serwisu będzie potrzebował.
 
wareks  Dołączył: 18 Wrz 2009
W Dębicy naprawy "automata" :) nikt się raczej nie podejmie.
Ja robiłem w Tarnowie ul Krzyska 106a Pan Wieczorek.
Wrażenia z jakości obsługi pozytywne a jak robota jest wykonana to się okaże.
Podobno jeden z lepszych warsztatów który zajmuje się skrzyniami automatycznymi w okolicy.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
RPM, w Warszawie na Modlińskiej jest serwis Saaba. Viggen kiedyś był dobry, teraz nie wiem. Zapytaj lotników na ich forum, fajni i pomocni ludzie. Przypomniałeś mi, ze przegapiłem sabowo-halołinowy zlot podmostowy.

Są jeszcze dwa miejsca - pod Warszawą serwisuje się gość ode mnie z rodziny - mogę zapytać. Drogie to Wielkopolska, wiec chyba za daleko, żeby ciągnąć go na lawecie.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Jasne, że automaty się też naprawia. Tylko pytanie ile warto dołożyć do auta za ~10tyś?
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Re: Saab Vector
RPM napisał/a:
Skoro to forum Pentax-a to może ktoś wie gdzie można tanio i dobrze naprawić Saab-a Vectora z 2005 roku z uszkodzoną automatyczną skrzynią biegów. Silnik Z19DTH, Turbo - Diesel, chętnie podkarpackie.


Znajdź sobie namiary na "Auto-Tech" ul. Piłsudskiego w Łańcucie. Pracują tam osoby wcześniej zatrudnione w serwisie firmowym Opla i sporo osób sobie chwali ich, może Ci pomogą ze skrzynią albo choć skierują do kogoś, kogo znają i mogą polecić.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
jest też serwis specjalizujący się w saabach w Michałowicach, tych koło Pruszkowa :-)

http://www.saabobuchowicz.com/

Nie znam, nie korzystałem, nie maiłem nigdy saaba. Po prostu znam z widzenia i widzę że mają ruch.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Obuchowicz to jest zdaje się ten, o którym pisałem, ze pod Warszawą :)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Łańcut nie robi automatów - wstawiam gdyby ktoś kiedyś szukał info.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach