Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
rychu napisał/a:
By nie być posądzonym o rasizm, to dodam, że niektóre właściciele psów też tak mają :shock:
To znaczy jak? Że mają kota na punkcie psów, czy też że pies o 2:00 w nocy udeptuje łóżko? Mój model tak nie ma: jak jest noc, to uczciwie śpi (i nie chrapie).
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
kytutr niektóre psy każą się w nocy przykrywać. Jak się kocyk zsunie z grzbietu to budzą właściciela :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
A jeśli chodzi o koty, to oto kot pałacowy:



spotkany kiedyś w Ostromecku
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Mój kot przychodzi przed spaniem (moim nie swoim) poudeptywać kordłę a potem zalega na fotelu obok łóżka.

Nie wnikam czy spędza tam całą noc (wątpię), ale rano zazwyczaj znajduje go na fotelu.

Także nie dość że kot mały to jeszcze do budzenia w środku nocy całkiem nieskory (woli sam się wyspać).
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Po raz kolejny widać że pewne zachowania to cecha osobnicza a nie ogólna . Moje koty nie skaczą po głowie gdy śpimy . Każdy ma swoje miejsce do spania .

galex, białe koty są dobre do ustawienia WB ale pomiar światła często szaleje ;-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Kytutr napisał/a:
o 2:00 w nocy udeptuje łóżko?

On udeptuje mnie, nie łóżko. Jakby deptał się i mościł obok mnie, to byłaby pestka. On mnie przygniata. I jeszcze włącza pole siłowe w postaci podzespołu mruczącego. Nic się nie da zrobić... ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
komtur napisał/a:
Nic się nie da zrobić... ;-)
Podpowiem: można zrobić salceson! ;-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
opiszon napisał/a:
Także nie dość że kot mały to jeszcze do budzenia w środku nocy całkiem nieskory (woli sam się wyspać).

To nie będzie tak zawsze. Kocie obyczaje ulegają zmianom. :evilsmile:

[ Dodano: 2018-10-30, 21:01 ]
Kytutr napisał/a:
Podpowiem: można zrobić salceson!

A skąd. Włączony podzespół mruczący obezwładnia. Nic się nie da zrobić. :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kot72 napisał/a:
Po raz kolejny widać że pewne zachowania to cecha osobnicza a nie ogólna . Moje koty nie skaczą po głowie gdy śpimy .

U mnie był jeden co na początku skakał. Z parapetu na łóżko. O 2:00 w nocy. Potem się okazało, że jak kładłem się i wstawałem o stałej porze (w czym mi zaczął towarzyszyć i czasem ponaglać), i nie ignorowałem jego chęci wychodzenia przed snem i po przebudzeniu, to się dopasował i nie było więcej nocnych atrakcji. Trzeba się z futrzakiem dogadać.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
komtur, a ten Twój kotek to ma jakieś towarzystwo w ciągu dnia ? Czy raczej zostaje sam na cały dzień ? Może w ten sposób odreagowuje samotność ... Może jakiegoś kociego kumpla mu potrzeba . Kot to jednak towarzyska bestia .
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
kytutr napisał/a:
To znaczy jak

To znaczy, że nie toleruję zwierząt na meblach, a do sypialni mają zakaz wstępu.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Rybki w akwarium to jednak słuszna droga ... ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kot stróżujący

Kot zmotoryzowany
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Poprosilbym jeszcze o kota zamortyzowanego ...
Na kanapie :-D
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
plwk napisał/a:
Kot stróżujący

Niezły zakapior. 8-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Kot72 napisał/a:
kotek to ma jakieś towarzystwo w ciągu dnia

Raz ma, raz ma i nie ma. Ale jego zachowanie jest stałe. Lubi na mnie włazić i mruczeć. :mrgreen:

[ Dodano: 2018-11-02, 20:09 ]
plwk napisał/a:
Kot stróżujący

Właśnie - temu to mało kto podskoczy. To widać. 8-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Kocia rodzina niebieskooka.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Szarlotka jako "kot filozof". :-D


[ Dodano: 2018-11-07, 23:09 ]
Jakaranda, Piękne sierściuszki :-D
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Szarlotka też piękna i piękne imię ma :-D
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
DiMarco, jak większość modelek :mrgreen: podpatrzyła cwana

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach