Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014



Taki kocurek został do oddania . Jakby ktoś z pn. Mazowsza był zainteresowany to śmiało pisać ;-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Słodki, oby szybko znalazł dobry domek :-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Wyrośnie z niego dorodne kocurzysko. :-D
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Jakaranda, pszczołowaty, Dzięki :mrgreen:
Modelka ma jeszcze kilka zaległych foto w edycji, a ja ostatnio zaniedbałem sesje obróbkowe.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Kot72 napisał/a:
Taki kocurek został do oddania
U nas w okolicy domu 7 (pół)dzikusów biega, z czego 6 to tegoroczny narybek ...
Trzeba będzie odławiać i albo domów szukać albo sterylizować ... W tym tempie to za rok będę miał więcej niż 20 kotów w najbliższej okolicy :/
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jakaranda, , komtur, dziękuję w imieniu kotka :-) . Niestety został jeszcze starszy brat z miotu majowego ( ten sam ojciec i matka ) . Ojcem był ten rudy , kulawy kocur którego zdjęcia zamieszczałem wiosną . Kulawy w sierpniu powędrował za Tęczowy Most :-( . Już go nie ma . Dla średniego też jest potrzebny domek lub chociaż kwatera na zimę . Za dwa tygodnie ostatecznie kończę sezon na działce a w mieszkaniu nie mam warunków na dodatkowe dwa koty . Mam już trzy własne plus dwie osoby na 25 metrach tak że sami rozumiecie . Poniżej zdjęcie średniego i małego .

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Mam słabość do rudych a tu jeszcze zapozowały na odpowiednim tle. Śliczne rudzielce ale kota już nie bierzemy - dwa psy nam wystarczą.
Wrzuć na fb, zasięg znacznie większy.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Fajne rudzielce, zawsze mi żal tych bezdomnych zwierzaków i dlatego też mam w domu stadko 2+1( pies, czyli Chili) :-B
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
DiMarco, mnie też jest ich szkoda bo znam specyfikę tego tereny i wiem że nie mają szans . W dużych miastach koty mają łatwiej bo są ciepłe miejsca , ludziska dokarmiają więc o ile zwierz nie wpadnie pod auto to da radę . Na wsi kot musi wykarmić się sam . Brak świeżej wody , brak wartościowej karmy , brak ciepłego schronienia szybko załatwia sprawę . Przeżywalność kotów które nie są na stałe przy gospodarstwie i nie są dokarmiane jest raczej zerowa . Dochodzą jeszcze lisy i wypuszczane na noc gospodarskie psy ...
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Kot na muralu:



:-D
 

adams  Dołączył: 24 Mar 2011
Kot na parapecie

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
adams, kot z przeceny ? :-) :-P
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Jaki ładny, puchaty kociak :-D
 

adams  Dołączył: 24 Mar 2011
Kot darmowy, szelki tanie, ale nie z przeceny.

Odnośnie kotka to może spróbować przez facebooka, albo jakieś kocie forum.

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Żal mi tych rudzielców. Popytajcie wśród znajomych - może ktoś chce kotka . Ja już popytałam ale się nie udało.
Jest tak jak pisze Kot72 - mają małe szanse na przeżycie.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jakaranda, już po problemie . Koty z działki zabrałem . W sumie było ich cztery ( kotka jeszcze dwa doprowadziła ;-) ) Dla trzech znalazłem dobre i bogate domki ( po ostatniego przyjechało starsze małżeństwo ... Jaguarem ) . Średniego sobie zostawiliśmy bo jest wyjątkowo - wyjątkowy ;-) . Wszystkie maluchy poszły na OLX w trzy dni .
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
po ostatniego przyjechało starsze małżeństwo ... Jaguarem
osiodłanym? :shock:
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
A czy ja napisałem że przyjechali ,, na Jaguarze " ? Przybyli Jaguarem - carem .
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Kot72 napisał/a:
Przybyli Jaguarem - carem .

Znaczy się - władczym i prawosławnym? :-P
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Kot72 napisał/a:
Średniego sobie zostawiliśmy bo jest wyjątkowo - wyjątkowy ;-) ..

Wspaniałe określenie. Czekamy na wyjątkowe zdjęcia wyjątkowego kociaka :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach