rororo  Dołączył: 20 Lut 2014
Kuba Nowak napisał/a:
Jeśli ktoś poluje na DA 12-24/4 to w allgierze jest dostępny za 1650 zł i wygląda bardzo dobrze.

A w poniedziałek inny poszedł za 1480zł
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
[quote]

 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
rychu napisał/a:
I tak sobie wisi od jakiegoś czasu. Cena tego szkła - używanego - w cenie nowej Sigmy, to taka sobie okazja.

Bez przesady, jakbym nie miał, to bym brał. Nowa sigma JEST droższa i jednak to nieco inne szkło, nie jest też idealna.

Espresso nie histeryzuj, piszę tak od bardzo dawna w ramach żartu, a Ty od razu szukasz okazji do zrzędzenia. Ile ty masz lat, 20 do setki ? Ludzie w tym wieku już zwykle są pogodzeni z rzeczywistością i nie walczą z wiatrakami ;-) Pewnie na forum Fuji jest idealnie :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
[quote ]

 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Z pewnością bardzo dużo ludzi wierzy, że światem rządzą spiskowcy, ale klient po to ma mózg, żeby spiskować na swoją korzyść.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
[quote]

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kuba Nowak napisał/a:
DA 12-24/4 to w allgierze jest dostępny za 1650

To około 45% ceny nowego ;-)
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Rychu przecież ja nic do Ciebie nie mam i nie wiem jak zarabiasz, może rąbiesz kilofem w grubie na przodku całom szychte... ale piszesz tak, jakby ci pazerni sprzedawcy Cię zmuszali do kupowania tego zbyt drogiego sprzętu. A to przecież Ty jako klient jesteś Panem i zawsze możesz tego sprzętu NIE kupić albo kupić u konkurencji, choćby u Alibaby.
Może czasem żartuję, ale jestem daleki od drwienia z Ciebie. Po prostu uważam, że do fotografii trzeba mieć zdrowy dystans, bo od niego nie zależy nasze jestestwo. I muszę Cię uspokoić - nie jestem bogaty, nie mam "domku w Karkonoszach" (jeśli nie znasz, to wpisz sobie na youtube) ;-)
Pozdrawiam z Małej Polski :-B
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
w Allgierze całkiem mało używany KP poleciał za 2300 zł więc cena jak najbardziej konkurencyjna
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
2300 za KP? Ech, tyle bym nawet dał, bo choć kapiątka mnie zupełnie zaspokaja, to KP jest moim marzeniem.

P.S. Zupełnie nie wiem po co te docinki powyżej, a już o co chodzi espresso to całkiem nie łapię ;) Jesienna deprecha chyba.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Robert napisał/a:
2300 za KP? Ech, tyle bym nawet dał, bo choć kapiątka mnie zupełnie zaspokaja, to KP jest moim marzeniem.


mam podobnie ale troche przegapiłem
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
espresso napisał/a:
czy nie łatwiej było by dać linka do aukcji na Allegro niż pisać grypsem ?
Ps.
Oczywiście można sobie poklikać. Tylko po jaką cholerę


Jeśli ktoś daje radę zalogować się na tym forum i naprawdę chce coś kupić, to chyba podoła też z allgierem...
Z drugiej strony bezrefleksyjne klikanie w linki zwykle jest tylko stratą czasu - na optycznych jest taki uprzejmy dyskutant, bodaj "pdamian", który swoimi linkami zaśmieca każdą dyskusję.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
oj zadanie dla ambitnych :-)
jest do wzięcia KP za 1500 - z przebiegiem poniżej 2000 ale uszkodzony (tak wynika z opisu)
i znowu ten Allgier :)

PS - Jaka jest stolica Allgieru?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
Jaka jest stolica Allgieru?

Wcześniej, czy później TelAwiw.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
może nam te grypsowanie się lepiej rozwinie :)
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Rivelv napisał/a:
oj zadanie dla ambitnych :-)
jest do wzięcia KP za 1500 - z przebiegiem poniżej 2000 ale uszkodzony (tak wynika z opisu)


a nie aby poniżej 20000 (dwudziestu tysięcy?) kliknięć
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Dokładnie 17.101 zdjęć, więc powyżej 2.000, a poniżej 20.000 kliknięć. :-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
oj jedno zero mi gdzieś zjadło - przepraszam :)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Rivelv napisał/a:
oj zadanie dla ambitnych :-)
jest do wzięcia KP za 1500 - z przebiegiem poniżej 2000 ale uszkodzony (tak wynika z opisu)
i znowu ten Allgier :)

PS - Jaka jest stolica Allgieru?


To nie był Rabat?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Rabat jest stolicą Maroka. A Algier jest stolicą Algierii.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach