plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Bieszczady, okolice jabłonek:

N a pierwszym zapewne Berdo i Durna.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Marek napisał/a:
To nie z Pienin, to z Bieszczad.

To jeszcze fajniej ;-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
potraff napisał/a:
Marek napisał/a:
To nie z Pienin, to z Bieszczad.

To jeszcze fajniej ;-)

Ale rzeczywiscie, w tamtym rejonie szczyty trochę pienińskie formy przybierają. ;-)

plwk napisał/a:
Marek napisał/a:
Bieszczady, okolice Jabłonek:

Na pierwszym zapewne Berdo i Durna.

Nie inaczej. :)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Dziś na spokojnie obejrzałem jeszcze raz zdjęcia. Że podpisu nie zauważyłem to się jednak nie dziwię, bo zdjęcia zajęły moją uwagę. Ech chciałbym kiedyś takie robić :)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
potraff, wystarczy tylko tam być o odpowiedniej porze. :-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
To już chyba jesień, bo wszyscy liście z drzewów pospadali... :-(
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
To bardziej wygląda, jakby meteoryt tunguski spadł. 8-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To zdrowe powietrze Beskidu Śląskiego :-/
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Powietrze nie ma tu nic do rzeczy. Sytuacja podobna do Puszczy Białowieskiej, tylko w większej skali.

https://dziennikzachodni.pl/beskidy-uratowane-z-ekologicznej-katastrofy-nedlesniczy-ladnie-bedzie-za-piec-lat/ar/617935
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Tak samo jest w Sudetach. Zarówno po Polskiej jak i Czeskiej stronie.
Tu Opawskie:




Zdjęcia ze stycznia 2017. Mogą kolory być nie tego...bo to jeszcze na lapku edytowane. Stan na dziś, to chyba jeszcze większe połoniny...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
powietrze Beskidu Śląskiego

Zassane z Ruhry i Karwiny
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
potraff napisał/a:
Tak samo jest w Sudetach. Zarówno po Polskiej jak i Czeskiej stronie.


Nie wspominając o Tatrach, co wyjazd nie poznaję miejsc.


potraff napisał/a:
połoniny...


W Beskidach Zachodnich nie ma połonin ;)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Robert napisał/a:
W Beskidach Zachodnich nie ma połonin ;)

No cóż, powinienem to dać w cudzysłów, to było z przekąsem napisane.
Z zeszłego poniedziałku, Trzy Kopce od Klimczoka. Jeszcze dwa lata temu w lesie:


I Klimczok w 2016 z Trzech Kopców:


Klimczok 2018:


[ Dodano: 2018-11-20, 12:47 ]
Jeszcze kilka z tego dnia (12.11):
[/url]





no i wschód. Szybki, więc nie ma sensu więcej wrzucać, do tego sigma blikuje :evil:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
potraff, dobrze, że napisałeś gdzie to jest, . W życiu nie powiedział bym że to Klimczok, Trzy Kopce :shock: Druga strona doliny wygląda podobnie, aż do Węgierskiej Górki.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Ostatnie robione blikującą sigmą? Ładne, chciałbym, żeby moja tak blikowała.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
rychu, kurcze a myślałem, że mnie nic nie zdziwi po wizycie w 2016 w styczniu na trasie Skrzyczne-Barania, ale teraz doznałem większego szoku.

Robert, tu już były, bliki, jak się przyjrzeć dokładnie, to widać moje nie umiejętne usunięcie go (sosna na prawo od pniaka).
A że laptop mi strasznie psuje barwy, to edycję zdjęć robię na tv (jest dużo lepiej niż na laptopie, a mam chwilowo inne priorytety, i brak miejsca na monitor), to nie do końca mi ta edycja dobrze idzie, pomijając córkę kilku letnią co chwila wchodzącą w kadr i wołającą, tata kończ już te zdjęcia :mrgreen: plu spbrak czasu, to nie pracowałem nad blikami.
Proszę oto one:


Do tego części nawet nie ruszałem. Tych z jeszcze większymi. Nawet zaczynam się zastanawiać, nad powrotem do P18-55, na takie okazje bo on dużo lepiej pracował pod słońce.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
potraff, dla mnie na tego rodzaju zdjęciach (słońce w kadrze i gwiaździste promienie wychodzące z niego), bliki nie są niczym dziwnym i często dodają uroku. Ja akurat niczego bym nie usuwał. Bardzo często podobne efekty można zaobserwować w kinie, na seansach filmowych i tam operatorzy się tym nie przejmowali. Zawsze możesz powiedzieć, że to licentia poetica.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jedni uznają to za wadę obiektywu, inni za właściwość ;-) . Mi osobiście, na moich zdjęciach, przeszkadzają.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
powalos, rozumiem. Te zdjęcia to jeszcze jako tako. Też są dla mnie do przyjęcia. Choć, ja osobiście nie lubię aż tak edytować zdjęcia, to na razie się też tego uczę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach