bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Poszukuję kasetek po filmach Cytuj
Czołem.

W celach kolekcjonerskich poszukuję kasetek (pustych, ale jeśli ktoś ma z filmem, to też mogą być ;-) ) po filmach Fomapan 100, T200 i 400 – takich sprzed ~15 lat, dwie pierwsze widoczne na załączonym zdjęciu. Wystarczy po jednej sztuce, byleby były nieuszkodzone.

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Bakulik, w przyszłym tygodniu mogę się przejść po mieście, bo zdaje się, że kojarzę jakiś lab albo fotokomis, który na wystawie dumnie prezentował całe mnóstwo kasetek w wielkim szklanym "akwarium". Nie obiecuję, że się uda je zdobyć, ale przynajmniej spróbuję.

Dzięki za propozycję, jakby się udało, byłoby super.

Bakulik, o kasetkach pamiętam, w ubiegłym tygodniu nie starczyło czasu na bycie "na mieście". W tym tygodniu powinno tego czasu starczyć.

Czekam cierpliwie. :-)

Jakby co, to udało mi się już zdobyć Fomapan 400, więc pozostają jeszcze setka i Tdwusetka, czyli te ze zdjęcia w pierwszym poście. ;-)

Wczoraj w końcu dotarłem do dwóch fotolabów, o których myślałem, że mają na wystawie taką szklaną urnę z kasetkami. Niestety, myliłem się - ten lab jest gdzieś indziej i teraz muszę rozwikłać zagadkę gdzie :-)

PiotrR  Dołączył: 03.05.2006
Rozwikłanie zagadki w Pradze. To mi się podoba.
Kupuję popcorn.

Zbynio  Dołączył: 07.05.2007
bakulik, mam kasetkę z filmu, bez szpulki, Fotopan FF 18din Organika Foton. Pamięta lata 80-te. Wyrażasz zapotrzebowanie na produkt?

Zbynio napisał/a:
mam kasetkę z filmu, bez szpulki, Fotopan FF

Też mam, nawet z filmem w środku. ;-) Ale dzięki za ofertę.

Generalnie zbieram kasetki po filmach, których używałem (po jednej każdego rodzaju).

Teraz poszukuję tych, o których nie pomyślałem 15 lat temu… :-) Dzięki dobrym duszom i głębokim szufladom kilku osób udało mi się parę zdobyć, pozostały te wymienione wyżej.

Kytutr napisał/a:
teraz muszę rozwikłać zagadkę gdzie

Dzięki za zaangażowanie. Czy przy okazji powstanie film „Pan Sarna i praskie tajemnice”?

bakulik napisał/a:
Dzięki za zaangażowanie. Czy przy okazji powstanie film „Pan Sarna i praskie tajemnice”?
Taki film mógłby powstać w każdym mieście, gdzie jest kebab. Pan Sarna zapamiętuje każde miejsce, gdzie komuś spadł na ziemię kęs tego zacnego posiłku. Potem za każdym razem jest zawzięte węszenie na miejscu, gdzie coś takiego się stało.

klechu  Dołączył: 16.01.2016
Bakulik, mam kasetkę po fomie 100 - nadal zainteresowany?

Jeśli to taka, jak ze zdjęcia, to oczywiście. :-)

klechu  Dołączył: 16.01.2016
Taka jak ze zdjęcia :-)
Wysłałem wiadomość na priv.

Dzięki koledze klechu zdobyłem kasetkę od setki, brakuje mi już tylko tej od T200. :-)

Skocz do: