M.K  Dołączył: 26.08.2007
Bardzo fajny ten gość.
W pierwszym odcinku mówi: "większość audiofilów to nieszkodliwi dziwacy" - ale to jest zabawne.

Gwiazdor  Dołączył: 05.03.2007
M.K, jeśli aplikacja modyfikuje sygnał, to nie ma o czym mówić - ma prawo brzmieć różnie. Podobnie w przypadku wszelkiej maści kompresji stratnej, włączając transmisję BT.

Arti, dane są takie same, inaczej nie może być. To co ma wpływ to niestabilność zegara. Pamiętajcie, że jeśli przesyłamy sygnał optykiem albo przewodem RCA to sygnał zegara nie jest przesyłany - jest synchronizowany na podstawie danych, a to (jeśli rekonstrukcja nie jest idealna, a nigdy nie jest ;-) ) powoduje że nie jest idealnie stabilny.
M.K napisał/a:
Ceny kabli cyfrowych i audiofilizm pokazują, że jednak jest.
To bardzo słaby argument, wiele rzeczy ma ceny z kosmosu i nie świadczy to o niczym innym niż o psychice ludzkiej. :-P

Abstrahując od tematu wystawiłem na sprzedaż pionka z tymi przerwornikami Burr brown. Oczywiście w nazwie aukcji umieściłem pcm63p, a cenę ustawiłem dość przyjemnie na poziomie 320 zł. Wisiał półtora godziny. Wczoraj dotarł do nowego właściciela. Pewnie wypruje z niego uklady i zrobi sobie fajnego dac'a. Niech mu służy. Ja sie dźwiękiem z niego cieszyłem 15 lat i zarobiłem jeszcze 170 zł. Wiec tez jestem zadowolony. Myśle jeszcze o pionku DV 717, ze gdybym go sprzedał to byłbym w połowie drogi do onkyo ns 6170. Poczytałem o nim i ma bardzo dobre opinie. Szkoda, ze nie ma wejść cyfrowych.

Gwiazdor  Dołączył: 05.03.2007
M.K napisał/a:
półtora godziny
Półtorej godziny. Szanujmy język ojczysty. :roll:

Racja. Półtorej godziny.

axolotl  Dołączył: 01.11.2011
A ja czekam z niecierpliwoscia na taka mala p*****.
Nadajnik jak i odbiornik w jednym bluetooth aptx.
Ciekawi mnie jak zagra z moimi bayerami 770 pro.
Jesli dzwiek bedzie zadowalajacy to koncze poszukiwania sprzetu do odsluchu sluchawkowego.

Az mnie skreca z ciekawosci.

papcio  Dołączył: 20.04.2006
Właśnie dostałem telefon ze sklepu, że moje słuchawki Yamaha EPH-100 nie nadają się do naprawy, ale już niestety nie ma ich w dystrybucji, Zwrot pieniędzy, lub wymiana na inny model. Macie może pomysł na co zamienić te słuchawki. Uwielbiałem ich szczegółowość, dynamikę i mocny bas. Mają to być małe wysokiej jakości słuchawki podróżne najczęściej podłączone do Dragonfly Red.

Od ladnych kilku lat slucham po 6h dziennie na

https://www.audiofanatyk....rainwavz-delta/

Swietne sluchawki za smieszne pieniadze.
Niezwykle wyrownane pasmo, ktore potrafi przywalic basem.
Pianki comply w zestawie robia swoja robote.

Mam Brainwavz R3 i troche mnie zmęczyły. Słuchałem FiiO FH1 i chyba to będzie to.

fuen  Dołączył: 13.11.2012
Trochę z innej strony - spora dawka wiedzy o nagraniach klasyki: https://www.talkclassical...d-publications/

A wiec doszlo do mnie takie male cudenko.

Koszt to cale 9.99 pln.
Moze dzialac jako nadajnik jak i odbiornik bt 4.2.
W specyfikacji jest napisane, ze wspiera aptx, tutaj bylbym ostrozny czy tak jest.

Co moge o tym cudaku napisac.

- bateria starcza na okolo 8h grania
- mega stabilne polaczenie bluetooth
- im lepsze sluchawki tym wiekszy banan na twarzy

Gra lepiej niz dziurka z mojego iphone se i to chyba wyjasnia wszystko.

https://zapodaj.net/935c83efd4d4b.jpg.html

W przypadku iphone nie ma znaczenia aptX. Daj jakieś namiary na to "ustrojstwo".

Skocz do: