Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Rivelv napisał/a:
Czyli co? Jakas nazwa? Czy chociaz obrazek mozna by prosić?
No właśnie! Mój zakup to totalny no-name! Jako klient XXI wieku jestem głęboko rozczarowany niemożnością pochwalenia się w social-media, wyszukania linka w Google albo podania łącza do sklepu. Skandal! :mrgreen:
Zajrzałem w każdą możliwą kieszonkę, ale nic, żadnych metek, pełna konspiracja. Nie pozostaje nic innego, jak zrobić własne fotosy i tutaj pokazać. Tak też uczynię - ale jest ciemno, a ja nie mam pełnej klatki i wysokie szumy mogą komuś zaszkodzić. Muszę poczekać do jakiegoś słonecznego dnia ;-)

[ Dodano: 2019-01-20, 21:57 ]
Dobra, zdaje się, że pod hasłem "gfc tactical sling m10" wujek Google pokazuje ten właśnie model. Link prowadzi do Allegro, więc nie będę go tu wklejał :evilsmile:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard, to ja mam inną propozycje.
może piwo któregoś dnia?

wygląda na plecak na jedno ramię
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Tak, na jedno ramię. Od początku celowałem w tę stronę - zacząłem od Passport Sling'a. :-)
A spotkać się można, tylko daj mi pomyśleć nad terminem.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Mertz napisał/a:
Molki są spoco

Jeśli plecaki gdzieś przeciekają, to właśnie na takich przeszyciach. Poza tym cały obszyty taśmami, waży dwa razy więcej. Ale to system wymyślony dla wojaków, więc finezji bym tam nie szukał :-/
Ryszard napisał/a:
pod hasłem "gfc tactical"

Zdaje się że sporo tego jest na militaria.pl
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
greentrek napisał/a:
Jeśli plecaki gdzieś przeciekają, to właśnie na takich przeszyciach.


Nawet mój syn ma w zestawie do plecaka szkolnego pokrowiec przeciwdeszczowy - na naprawdę cięższe warunki się tego nie uniknie, że nie wspomnę już o wszelakich "all weather cover" do to Lowepro czy innych.

greentrek napisał/a:
Poza tym cały obszyty taśmami, waży dwa razy więcej.


Eeenieeeeee....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Mertz napisał/a:
Mój plecak (Tasmanian Tiger Essential), moja żona i mój syn
Jeśli ten dorosły facet jest tym samym, który podczas niedawnego spaceru po kampinoskim lesie siedział w brzuszku, to... Chyba się starzejemy, nie?


Ostatnio z plecaka przerzucam się na torbę messenger 13. Wchodzą do niej tylko małe obiektywy, ale jest super wygodna, bo da się ją nosić na plecach. Ma sprytnie uszyte ramię, nie obciąża i leży na plecach niczym zawieszona na dwóch ramionach (a jest na jednym).

Główna wada - niewielka pojemność, ale większej nie chciałem, bo ta i tak jest spora gabarytowo.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
tref napisał/a:
Jeśli ten dorosły facet jest tym samym, który podczas niedawnego spaceru po kampinoskim lesie siedział w brzuszku, to... Chyba się starzejemy, nie?

A jak ci powiem, że to foto z września 2016... :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Mertz, skąd masz taką naszywkę? tą obok szachownicy ;-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
W internetach sobie zrobiłem, na zamówienie - tak jak pozostałe - logo HL czy też nasz znaczek klubowy. Znajdź na allegro, wyślij projekt
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy ktoś używa plecaka Lowepro Flipside Trek BP 350 AW lub 450 AW? Jeśli tak to proszę o opinię.
 

wariat133  Dołączył: 29 Mar 2012
plwk napisał/a:
Czy ktoś używa plecaka Lowepro Flipside Trek BP 350 AW lub 450 AW? Jeśli tak to proszę o opinię.

Mam 400AW jeśli cię interesuje.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Cytat
Czy ktoś używa plecaka Lowepro Flipside Trek BP 350 AW lub 450 AW? Jeśli tak to proszę o opinię.

Mam i używam flipside 300 AW II. Super wygoda i zaskakująca pojemność. Wchodzi bez problemu k1, zoom typu 28-70, sigma 70-200, lampa, do tego dwie stałki. Sporo zakamarków na baterie, ładowarki, kabelki. Polecam.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dziękuję, ale pytam o wersję Trek a to zupełnie inny plecak.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
plwk, mam wersję 350, używam ... opisywałem w tym wątku ...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dziękuję :-B
 
Darek M  Dołączył: 10 Lut 2018
Ryszard
Jest w tym prawda. Z tym że te maszyny są dostosowane do produkcji spłonki 8 ATAT służącej do inicjacji wybuchu materiału typu np. trotyl. Od taka ciekawostka...[/b]
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Darek M, dobrze, że nie palę. Jeszcze coś źle zasypią do bibułki, a potem... Huk, błysk, czarny pysk! ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Drodzy,

długi czas byłem zadeklarowanym torbonoszem, ale nie zawsze wszystko da się w torbę. Może ktoś mi podpowie kierunek. Szukam plecaka, który będzie miał rozmiary kabinowe, który ma już insert, lub do którego da się taki włożyć (nie wykluczam niefotograficznego plecaka cywilnego lub taktycznego) - docelowo to byłby 6x7, 5 obiektywów do 67 i jakieś akcesoria, które potrzebują miejsca i ochrony plus może jeszcze jakiś dodatkowy aparat.

W miarę niefograficzny wygląd też by nie był głupi :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ma być fotograficzny czy foto plus rzeczy osobiste?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
W sumie hybryda z miejscem na kompa też nie głupi pomysł.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach