Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Hmmm, polemizowałbym z tezą, że pan Kalibabka zasługuje na wpis w tym wątku... mimo wszystko :roll:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
tym bardziej że był postacią która zainspirowała powstanie serialu, a nie odtwócrcą roli głównej
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Tym bardziej że serial jakoś szczególnie nie wrył się w pamięć, mimo że to moje czasy :-/
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
W połowie lat 80tych zafascynowany muzyką rap ( Beastie Boys i ich kultowy "Licensed to Ill") zetknałem się z twórczością wesołków z The Fat Boys . W 1987 nagrali oni kawałęk "Wipeout" , który wprowadził mnie w zupełnie nowy świat muzyki surf. Jej twórca czyli Dick Dale odpłynął właśnie od nas na wielkiej fali.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Bardziej współczesnym nam słuchaczom może być znany z motywu do "Pulp fiction" :)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Dick Dale zmarł w wieku 82 lat a jeszcze rok temu KONCERTOWAŁ .
Psio krew !
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Wczoraj zmarł Jerzy Wójcik, operator filmowy, reżyser, autor scenariuszy filmowych i teatralnych. Międzynarodową sławę zyskał w latach „polskiej szkoły filmowej”, jako współtwórca największych sukcesów artystycznych polskiego kina lat 50. i 60. Był autorem zdjęć do takich filmów, jak Popiół i Diament, Eroica, Faraon i Potop.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Zmarł prof. Jacek Namieśnik, rektor Politechniki Gdańskiej.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Wczoraj zmarła Doreen Spooner https://www.mirror.co.uk/...rapher-14442462
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A w nawiązaniu do wpisu z lipca zeszłego roku cytuję z facebooka pana Hołdysa:
"Po wielu miesiącach śledztwa prokuratura ustaliła, że Grzegorz Grzyb, nasz wielki friendo, wspaniały perkusista i świetny kolarz kategorii masters, nie był winien wypadku, w którym stracił życie. [w dniu 23 lipca 2018]
Winowajcę (kierowcę, który Grześka potrącił) czeka sąd.
Przez cały ten czas sprawy pilnowała managerka Grześka i kapeli Laboratorium -- Alicja Perkowska i za to jej wielkie dzięki. To ważne info też pochodzi od niej. Dzięki, Alu!"
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dzisiaj zmarł Tadeusz Pluciński.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Zdejmijmy kapelusze.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zmarł Bogdan Konopka.

Miał 65 lat.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
tref napisał/a:
Zmarł Bogdan Konopka.
I jeszcze artykuł przybliżający jego postać: https://culture.pl/pl/tworca/bogdan-konopka
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Taka myśl mi się plącze:
Gdyby kiedykolwiek Bogdan Konopka, ukryty pod jakimś nic nie mówiącym nikomu nickiem, pokazał swe prace na przykład na naszym forum, to pewny jestem, że spora część komentatorów - prócz wychwalania za kompozycję, i takie tam inne walory zakrzyknęłaby: "fajne, ale wszystkie zdjęcia są niedoświetlone!"
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Zmarł Niki Lauda. Był trzykrotnym mistrzem świata Formuły 1.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
bakulik napisał/a:
Zmarł Niki Lauda


Człowiek, którego nazywano "kierowca-komputer"...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie żyje Adam Słodowy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach