Co pijecie?
herbatę czarną
28% Complete
23 (28%)
herbatę zieloną
19% Complete
16 (19%)
herbatę białą
3% Complete
3 (3%)
herbatę czerwoną
8% Complete
7 (8%)
herbatę ekspresową
10% Complete
9 (10%)
herbatę żółtą
0% Complete
0 (0%)
yerbę
8% Complete
7 (8%)
herbata Earl Grey
20% Complete
17 (20%)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Whicity napisał/a:
naparu z suszonych młodych pokrzyw

Pokrzywa bardzo zdrowa, nie tylko na włosy i paznokcie ale na wiele innych spraw związanych ze zdrowiem.
Ostatnio zaczęłam sypać pokrzywę na przemian z korzeniem pokrzywy do karmy psa.

Ale nie o pokrzywie chciałam napisać, a właściwie pochwalić się niusem, że odkryłam właściwości zdrowotne liści konopi indyjskiej, coraz więcej produktów pojawia się na rynku dostępnych w sklepach zielarskich takich jak olej CBD.
Tymczasem, ja kupiłam sobie herbatę w saszetkach z liści z konopi indyjskie. W pewnym sensie poprawia nastrój i jest, to zauważalne, uspakaja przed snem. Tania. Jest do wyboru w necie od różnych producentów i właściwie jest, to jedyna herbatka jaką popijam.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hehe, mam hipotezę: Coś muszą robić z liśćmi roślin, z których zebrano kwiatostany. Zamiast wyrzucać można sprzedać ;-)

[ Dodano: 2018-12-06, 12:30 ]
Dziś u mnie w pracy zestaw ratunkowy: czarna herbata z miodem i cytryną.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Mogę polecić mieszankę herbat którą wypróbowałem na forumowiczach ' 9 skarbów Chin'. Mieszanka została wypróbowana w Radomiu , Chabówce i smakowała.
 

errorbypixel  Dołączył: 07 Kwi 2014
Z yerby dobrze wspominam Pizca del Mundo - Macae Chai. Kiedyś pijałem białą. Teraz częściej melisę niż ten bałagan w woreczkach ;-)
Rafi napisał/a:
Bo errorów ten nie popełnia, kto pikseli nie obrabia

 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zielona herbata z dodatkami, która mnie nie odrzuca, zarówno zapachowo, jak i smakowo: Rajski ptak z Czasu na herbatę. Powiem więcej - bardzo mi smakuje.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Na ostatniej Chabówce furorę zrobiła "Imbirowo miodowa".
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dziś u mnie Darjeeling. Uratowałem od zapomnienia starą, napoczętą paczkę w kuchni rodziców. Siedzi już sobie w puszce, smak ma przyjemny.
Minął rok, a mnie nadal nie ciągnie do coli :mrgreen: :!: :!:
Już nawet wiem, co zrobię z otwartą butelką, którą kiedyś kupiłem żonie... Żal wyrzucać, więc nada się do sprawdzenia działania pH-metru. W końcu to prawie bufor fosforanowy, no i pH jakieś 2.9 :evilsmile:
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja napoje gazowane odstawiłem parę lat temu , wyjątek to kofola i kwas chlebowy( oczywiście jakiś dobry a nie chemia).
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Czyli co do zasady to nie odstawiłeś ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Gdyby ktoś potrzebował są teraz w dobrej cenie zaparzacze Bodum Assam w Lidlu za 4 dychy :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czarna z miodem i owocami pigwowca ze słoika. W sam raz do domowego ambulatorium ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach