Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
zanabyłem drogą kupna wersję limited - metalową :) - zresztą w tej chwili akurat 40mm jak się okazuje najmniej mi pasuje i zbieram się żeby jednak zrobić porządek na półce :)
ale jakoś ciężko się rozstać
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Ze sprzętem jest się ciężko rozstać .... Mojej k100 nie byłam w sta ie porzucić pomimo zakupu k70 :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik, no więc już się zaczęło. A tak się zarzekasz. :mrgreen: :-P :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
powalos, ale ja bym się w sumie mogła tylko z k100 rozstać ale to moje pierwsze lustro którym robilam zdjecia 10 lat. Jesteśmy jak jedność :mrgreen:
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
koralik mam podobnie zanim coś sprzedam długo gryzę temat i czasami się udaje sprzedać a czasami nie ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
foto, chyba by mi serce pękło jaknbym miała moją pierwszą lustrzankę sprzedać :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
widzisz
dobrze że moje serce nie pękło - chyba dlatego że nie sprzedałem bo mi ukradli (k200)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik, też nigdy nie sprzedam mojej pierwszej lustrzanki Pentax'a czyli P50. Nabyłem ją od "prywatnego importera (przemyt)". Takie to były czasy. Teraz używam jej zamiennie z MX w J.A.05 :-)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Hehe. A ja moją pierwszą lustrzankę cyfrową sprzedałem. Tu, na forum...
Ale najlepsze, że parę lat później znalazłem ją wystawioną na allegro przez tego właśnie użytkownika i odkupiłem z powrotem o-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Generic, :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Generic, a jaki to był sprzęt ?? :D
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
koralik, *ist DS.
Ale teraz już jest niestety w stanie słabo zdatnym do użytku o-( Ma problem z pomiarem światła, autofocus trochę nie trafia, matówka też trochę nie trafia, nie działa wbudowana lampa a po mojej próbie jej naprawienia przestała i stopka. A że składając naprawiałem jeszcze pęknięcie obudowy to już raczej nie mam opcji otwarcia ponownie o-) Brakuje też jednego uchwytu na pasek. A kitowy 18-55 ma takie luzy tubusu, ze na matówce widać jak się ostrość przesuwa o-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Czy tylko ja mam taki zły dzień .... Czy to jest jalaś ogólna tendencja ??
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Podbijam stawkę: wszystko mnie wk..., w domu wszyscy chorzy, a za oknem mamy ekipę kosiarzy spalinowych.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
koralik, szpajchel, łapiecie backfocus, czy jak? ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
szpajchel, ja myślałam że mam Przyjaciół okazało się że nie mam :shock: . Ale faktycznie nie wiem czy mnie nie przebiłeś :-o
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik, jednak prowadzisz w klasyfikacji :-/
Mnie przejdzie, zresztą zaraz posadzę w doniczce pietruszkę i szczypiorek i to będzie terapia zajęciowa :mrgreen: Chyba jednak musisz się wybrać na jakiś PPD, tam można nałapać nowych przyjaciół jak raków do koszyka albo zająców we wnyki.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
szpajchel napisał/a:
Chyba jednak musisz się wybrać na jakiś PPD, tam można nałapać nowych przyjaciół jak raków do koszyka albo zająców we wnyki.
Dzisiaj w nocy w drodze do Pragi jeden zając chciał się chyba zaprzyjaźnić, bo wyskoczył mi pod koła. Na szczęście jechałem jak lamus, czyli przepisowo w terenie zabudowanym i zdążyłem wyhamować, nawet ABS się nie wtrącił w całą akcję.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
szpajchel, Lubisz grzebać w ziemi ?? :mrgreen:
Ja żeby się nie poryczeć to zabrałam się za obrabianie zdjęć i włączyłam Rammstein :evilsmile:

[ Dodano: 2019-06-26, 10:30 ]
Kytutr, ja zawsze w takim razie prowadzę jak lamus :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Dzisiaj w nocy w drodze do Pragi jeden zając chciał się chyba zaprzyjaźnić, bo wyskoczył mi pod koła.

Dzisiaj, gdy robiłem poranny obchód po zakładzie, na trawniku kicał sobie jeden z tutejszych dzikich królików.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach