M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Dziękuję bardzo. Świetny aparat i ujęcia! Jest teraz do kupienia ze szkłem 12-50 za 2700 w mediaexpert. Mam przemyślenia czy nie nabyć w celach rekreacyjnych.
 
fotna  Dołączył: 28 Sty 2017
Z 14 -42 ez jest mały jak kompakt - mieści się w kieszeni marynarki czy koszuli ( koszule trochę ciągnie :)
Teraz wracają chyba 350 zł z olympus -dopytaj w sklepie. A jak byś był na spotkaniu z przedstawicielem to jeszcze masz rabat 5%
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
fotna - zrobiłeś lepszy wybór niż ja.
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
M.K napisał/a:
Mam przemyślenia czy nie nabyć w celach rekreacyjnych.

On jest bardzo dobry nie tylko w celach rekreacyjnych. Bardzo dobrej jakości obrazki to produkuje. Wersja z "III" nawet jeszcze ciut lepiej wypada. ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Miał lub ma ktoś z Was Nikona D750?
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Enzo, znajomy ma i jest zadowolony. Wszystko jest w nim ok, jedyny problem to szybko-brudząca się matryca.
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
a nikon D500 ? Jakie ma wady ? Zalety ?
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Zdaje mi się mocno, że magicwojtek ma 750.
 

Asik  Dołączyła: 30 Maj 2019
D750 ma znajomy i jest z niego zadowolony. Podobno jednak ich częstym defektem jest zacinająca się migawka.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Asik napisał/a:
Podobno jednak ich częstym defektem jest zacinająca się migawka.
Tak było i była akcja serwisowa. Egzemplarze obecnie dostępne w sklepach jako nowe mają ponoć poprawioną tą wadę.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
ZbyszekB napisał/a:
Asik napisał/a:
Podobno jednak ich częstym defektem jest zacinająca się migawka.
Tak było i była akcja serwisowa. Egzemplarze obecnie dostępne w sklepach jako nowe mają ponoć poprawioną tą wadę.

Bo ja wiem. Kupiłem d610 w sklepie uspokojony wieściami, że w modelu tym uporano się z brudzeniem matrycy znanym z d600. Cóż, nie wiem jak brudził matrycę d600 ale d610 brudził cholernie. I to tak, że jedynie serwis pomagał.
 
waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
Witajcie. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nikonem d7500? Rozważam zakup i używanie go wraz z sigmą lub tamronem 500 lub 600mm do zdjęć przyrody. Po 12 latach z pentaxem zastanawiam się nad zmianą systemu z powodu niedostatku interesujących mnie szkieł do lustrzanki najbliższej sercu.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Zdaje się że najwyższym modelem czterocyfrowym był jednak D7200, potem następowała kastracja, zgodnie z polityką Nikona.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Pooglądałem sobie właśnie jak obrazują aparaty a szczególnie N Z6 i w maksymalnym powiększeniu jakieś takie plastikowe te zdjęcia. Nasz leciwy już K-5IIs wydaje się mieć plastyczniejsze w dodatku z tanim obiektywem. Nie chce mi się wierzyć, że Z6 tak dziwnie obrazuje i to chyba tych nowych szkiełek, jeżeli tak jest to chyba Nikoś poważnie nie podszedł do tych bezlusterek.
Chyba się na dobre wyleczyłem z tego Nikosia

https://www.dpreview.com/...sAlphabetically

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach