rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Brawo firma :evilsmile:
Sklepy partnerskie biorą sprawy w swoje ręce - ograniczę się do linku, szkoda klawiatury na komentarz.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Podobna promocja jest też w SRS, wygląda to zatem na jakąś szerszą akcję.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Dzisiaj Amazon szaleje i lornetka Pentax Papilo II 8,5 x 21 dostępna jest za 95€ ( w Polsce około 600zl) a obiektyw Pentax DA 55-300 ED WR za 219€ .
Jest jeszcze dostępny FA 35/2.0 za 428 € , ale nie wiem czy to dobra cena (raczej nie) .
Oferta z Prime Day ( można spróbować włączyć "darmowe prime" w ustawienaich konta).

Ps
Można zyskać 10€ kupując voucher za 100€ i jeszcze 10€ za subskrypcję audible ( obie oferty tylko dla konta "prime" ) albo kartę w Żabce , która podobno też daje zniżkę 10€. Samo konto "prime" można deaktywować w ciągu miesiąca podobnie jak subskrypcję.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Blesso, Ricoh grii był też mocno przeceniony
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Blesso, specjalnie dla Ciebie przecenili już HD 35mm/2 na 399euro :-)

Ps. A nie, przepraszam, wersja FA jest rzeczywiście za 428euro, HD jest tańsze.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
K-70 korpus za ok. 1900 zł?
Inne korpusy też po taniości promo na 3-5 dni ?
https://shop-uk.ricoh-imaging.eu/kameras/digital-slr/k-70-black-body-kit.html/
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
https://shop-uk.ricoh-imaging.eu/pentax-kp.html - KP za ok 3333PLN...
Mam nadzieje, że przecena K-70 i KP o 30% oznacza rychły koniec produkcji tych sprzętów. Oby tylko coś nowego z APS-C się pokazało...
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
K-1 w pierwszej wersji za 5.500zl z ?
AMAZON.DE
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
Blesso napisał/a:
K-1 w pierwszej wersji za 5.500zl z ?
AMAZON.DE

Natomiast:
https://www.cyfrowe.pl/ap...whoCFbYQAvD_BwE
- czy już czas na KP w okazyjnej cenie?
Co sądzicie?
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
Znaczy, po rabacie podobnie, z tym, że w Poznaniu mogę pomacać jeszcze i pogrymasić.
Na to zamiast: czy cena KP nie zleci na mordę, po wejściu nowego APSC. Kto zechce zaproroczyć? Bo mam smak na KP :mrgreen:
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Wątpię w to czy jeszcze spadnie. Zrobiło by się wtedy przesadnie blisko ceny K-70. Moim zdaniem 2-3 stówki w dół od tych promocji to max tego na co możemy liczyć na sam koniec ...
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
lukarch napisał/a:
Wątpię w to czy jeszcze spadnie. Zrobiło by się wtedy przesadnie blisko ceny K-70. Moim zdaniem 2-3 stówki w dół od tych promocji to max tego na co możemy liczyć na sam koniec ...

Dzięki za podpowiedzi. Się pomyśli.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Może nie będzie to informacja o dobrej cenie w której można nabyć nowy pentaxowy asortyment ale osoby mające "rodzinne dojścią" w UK mogą poszerzyć swój stan posiadania o kilka kilogramów obiektywów z mocowaniem "K" a nawet "KA" i nowszym.
W Wielkiej Brtytani działa sporo domów aukcjnych . Za pośrednictwem strony The Saleroom.com możemy wziąć udział w licytacjach przez nie przeprowadzane a trzeba przyznać, że pentaxowewgo dobra ( i nie tylko) jest tam sporo i to w bardzo dobrych (niskich) cenach.
Problem niestety jest zorganizowanie spakowania towaru oraz jego wysłanie. Jeśli więc Wasza rodzina/znajomi znajdują się akurat w mieście w którym odbywa się licytacja, warto wziąć w niej udział. W przeciwnym razie jest to nieopłacalny biznes gdyż usługi firm typu "pack&send" kosztują krocie.
Ostatnio sprzedawany był obiektyw SMC PENTAX 50MM F/1.2 A ; Tamron LD Di SP AF 70-200mm f/2.8 IF ( za 160 GB ) ; 5 obiektywów z telekonwerterem za 20GB albo 12 szkieł za 100 funtów ewentualnie 40 szkieł za 300 funciaków.
Puki UK jest jeszcze z nami - warto skorzystać z tej oferty i obkupić się w starorcie.
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
Ciekawe, co przyniesie jubileuszowa nowość APSC Pentaksa.

[ Dodano: 2019-10-08, 11:26 ]
Czy pod złym adresem zapytałem?
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Pentax K-70 + DA 18-135WR o 200zl taniej czyli za 3732zl .
I Affinity Photo z 50% rabatem.
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
K-70 to bardzo przyzwoity Pentax, wiem, bo mam i polecam. Nie jestem tylko pewien, czy to szkło jest odpowiednie doń. Raczej za cienkie.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
bardzo fajną robi robotę - chociaż wolę 16-85
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
Rivelv napisał/a:
bardzo fajną robi robotę - chociaż wolę 16-85

Nie dziwota, 16-85 to lepsza lepszość, więcej wyciska z tej puszki. Tak piszą, więcej nie gadam, bo nie mam żadnego z powyższych.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Na X-kom z kodem "halloween" body Pentax KP za 3700zł - ważne do 31października.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach