koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pawel_fan, jeszcze nie ale tytuł bardzo mi się podoba :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
oglądali - dobry był
chociaż ostatni sezon nie bardzo mnie fabułą pociąga - podobało mi się jak serial się skończył, i na tym trzeba było zakończyć - bo tak to jakoś niekończąca się opowieść będzie.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wiedzieć czemu, Netflix wcisnął Było sobie życie do sekcji dla dorosłych. Wszyscy pisali, że już jest, a ja nie mogłem wraz z sześciolatkiem odgadnąć dlaczego nie możemy tego serialu znaleźć. No to pędzę oglądać po, hmmm, dość długiej przerwie :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
No jak dlaczego? Przecież tam są "momenty". ;-)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
6 odcinków świetnego kina. Mocny, dobrze zrobiony serial o antyterrorystach i ich pracy. Wbrew pozorom nie ma tu fajerwerków. Jest dobre kino niosące treść do głębokich przemyśleń.
https://www.filmweb.pl/se...tor-2018-802753
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Perpetual Grace, LTD - jestem zachwycony! Zdjęcia, muzyka, fabuła, dialogi! :shock:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Do końca grudnia zakończą się zdjęcia do ostatniego, trzeciego sezonu Dark.

Liczę na to, że nie trzeba będzie czekać tak długo jak na sezon drugi. Właśnie skończyłem bo oglądać. Jeśli ktoś nie widział jedynki, to niech poczeka na trójkę i zobaczyć wszystko na raz. Bardzo dobre!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tref, Ej, wczoraj zacząłem oglądać 1 sezon.
Trzeba było wczoraj pisać żebym nie zaczynał ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Mnie pozostało już tylko nerwowe oczekiwanie na trzeci sezon :mrgreen:
Bałam się że drugi będzie gorszy od pierwszego jak to zwykle bywa ale dał radę :mrgreen:
Mam nadzieję że Wiedźmin umili mi oczekiwanie :mrgreen:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
To jest jeden z tych tytułów, gdzie ciężko mi stwierdzić czy lepszy jest obraz czy muzyka. Tytułowy kawałek to cud, miód i orzeszki.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Zabawne, że teraz o tym rozmawiacie - wszak wczoraj zaginął Mikkel.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
He he, przez ostatnie dwa dni oglądałem kolejny raz pierwszy sezon, aby sobie wszystko przypomnieć, przed obejrzeniem drugiego:)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
vesper, w pierwszym momencie przeczytałam zginął.... Dobrze że przeczytałam drugi raz już dobrze :mrgreen:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
tref napisał/a:
Bardzo dobre!
A szczególnie ciekawie się ogląda z trefem, który i tak zagmatwaną fabułę ubogaca swoimi teoriami i przypuszczeniami ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
I zgadzam się, że lepiej sezony oglądać hurtem. Po wielomiesięcznej przerwie wpada się w czarną dziurę i trzeba mocno nadrabiać za tym, kto, co, gdzie, z kim, kim w sumie też, ale przede wszystkim kiedy.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Na Fox pojawił się serial "2091". Świat przyszłości i pewna korporacja wybrała graczy do grania w grę wirtualną (na Ziemi obowiązuje zakaz grania).
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
vesper, Ja po prostu zacząłem oglądać i się zdziwiłem trochę że się tak wstrzeliłem z terminem idealnie.
I żeby nie było - żadne reklamy mi się nie targetowaly - po prostu już dawno miałem na rozkładzie do obejrzenia to zacząłem w wolnej chwili (tak, jeszcze mam takie ;-) )

[ Dodano: 2019-11-05, 17:45 ]
Jeżeli chodzi o przerwę to przed 3 sezonem przeczytam sobie streszczenie poprzednich ;-)

[ Dodano: 2019-11-05, 17:48 ]
Marooned, Zły link ;-)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
vesper napisał/a:
Zabawne, że teraz o tym rozmawiacie - wszak wczoraj zaginął Mikkel.
O, fakt! Szkoda, że przeoczyłem. Zawsze fajnie jest doczekać przyszłości z filmów (Powrót do przyszłości, Blade runner).

opiszon, rzeczywiście, ale już nie mogę edytować... oczywiście chodziło o ten utwór.

A jeśli chodzi o kumanie kto jest kim, to dobrze, że nie wyrzuciłem naszych drzewek genealogicznych tworzonych z odcinka na odcinek. Przydadzą się na kolejny sezon, choć coś czuję, że trzeba będzie rysować w trzecim wymiarze :mrgreen:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Marooned napisał/a:
trzeba będzie rysować w trzecim wymiarze
Albo co gorsza w czwartym :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza, Marooned, Bez spojlerowania.
Jeszcze 2 serii nie skończyłem ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach